Bez pożegnania

Bez pożegnania

Autor: Harlan Coben

Ken Klein. Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata. Willa. ścigany przez FBI. rozpłynął się w powietrzu. a po jakimś czasie ludzie uznali. że zginął.

Nie wszyscy. Na łożu śmierci matka wyznaje Willowi. że jego brat wciąż żyje. a zdjęcie Kena – zrobione przed dwoma laty – potwierdza. że jej słowa nie były majaczeniem umierającej kobiety.

Will czuje. że musi odnaleźć brata. a kiedy znika jego ukochana. Sheila. ta potrzeba zamienia się w konieczność. Czy istnieje jakiś związek między jej zaginięciem a dawną tragedią?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 21.6


Miesięcznik ZNAK nr 787 Szczęście – to skomplikowane

Autor: autor zbiorowy

Szczęście – to skomplikowane

 

W filozoficznym bestsellerze czasów PRL-u (13 wydań do dziś). czyli książce O szczęściu. Władysław Tatarkiewicz wyróżnia cztery rozumienia szczęścia. Pierwsze. gdy mówimy o pomyślności. farcie. np. na loterii i w kartach. Drugie. gdy chodzi nam o szczególne przeżycie. euforię. stan intensywnej radości. Trzecie. gdy jak starożytnie pojmujemy je jako eudajmonię.

posiadanie największej miary dóbr dostępnych człowiekowi. I czwarte wreszcie. które oznacza zadowolenie z życia wziętego jako całość. Ten ostatni sens mamy z reguły na myśli. gdy uważamy. że szczęście to cel. do którego warto dążyć.

 

Jak jednak szczęście osiągnąć? W tym numerze przyglądamy się (z lekką nutą sceptycyzmu) różnym

<

27.9: https://woblink.com/ebook/-bulgarska-corka-dagmara-durmanova-203226u

Cena:


ISBN

9788324074297: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/inward-podroz-w-glab-siebie-pueblo-yung-jozef-antonski-204734u

Cena:sztuka kochania wisłocka pdf, camilla lackberg kamieniarz, pocałunek pod jemiołą, teoria chaosu, tajemnica elizy, medaliony tytuł, test z lektury spotkanie nad morzem, konstytuowanie, edukacja międzykulturowa pdf, najdawniejsze dzieje ziem polskich, krzysztof alkoholik, dotyk crossa 2 pdf, lech korniszewski, al pacino biografia, mariusz szczygieł zrób sobie raj, marlena plebańska, tomasz kruszewski, łosiak…