https://woblink.com/product-publication/download/34490/epub

https://woblink.com/product-publication/download/34490/epub

1:

:

Cena:


Łapy precz od żartów

Autor: Abelard Giza

Stramik i Giza robią streaming z rzeczywistości co dwie doby. Jeden jest anarchistą i abnegatem. testującym wszystkie dostępne i te mniej dostępne na rynku używki. Uderza w świętości. bo to pobudza intelekt. Drugi tłumaczy i tonuje – i choć jest równie ironiczny. to jednak najwyżej stawia rodzinę i dzieci. Sceniczny duet doskonały i mieszanka wybuchowa na papierze.

Geje. aborcja. eutanazja. Rasizm. szowinizm i celebryci. Narkotyki. głupota polityków. medialne kompromitacje. Życiowa beznadziejność. sceniczna sprzedajność i permanentne niewyspanie. Nędza social mediów. celebrytoza w oparach mefedronu i satyryczne know-how. Kerouac. Palahniuk. Hunter S. Thompson i Paulo Coelho. Netflix. serialoza. hotelowy kac i patostreaming. Palce lizać!

Nie ma tabu. nie ma granic – łapy precz od żartów!

:

Cena:


1

:

:

Cena:pasieka dredziarza, konflikt indyjsko-pakistański, kroniki jednorożca, blondynka na językach niemiecki pdf, dzieci z bullerbyn rozdział 1 pdf, o naśladowaniu chrystusa mp3, irena zimmermann-górska, opowieści z narni 4, prosty uklad, kevin barry, please kill me, małgorzata gutowska-adamczyk, selmy lagerlöf, eckhart tolle potęga teraźniejszości pdf, historia wewnętrzna pdf, powrót do swojego wewnętrznego domu, sandi lynn na zawsze pdf, wielki ogarniacz życia pdf…