Dlaczego miłość rani?

Dlaczego miłość rani?

Autor: Eva Illouze

Psychologowie przestrzegają w poradnikach. aby nie pozostawiać związku samego sobie. że miłość to ciągła – i tytaniczna – praca. Poza tym te nieustające wątpliwości. Kogo tak naprawdę pożądam? Kim stałem się w związku? Jak długo przetrwa nasza relacja? Podjęliśmy dobrą decyzję czy może jednak mogliśmy znaleźć dla siebie odpowiedniejszych partnerów? W końcu dzięki sieci mamy dostęp do – jak się wydaje – nieskończonej liczby osób poszukujących miłości – są oddaleni tylko o jedno stuknięcie w ekran dotykowy.Niepewność dominuje więc nad miłością. a nad każdym. nawet najlepszym. związkiem wiecznie wisi groźba rozwodu (w Polsce na każde trzy pary nowożeńców przypada para rozwodników) albo zdrady (do której przyznaje się co drugi mężczyzna). Z reguły każdy obarcza winą za rozpad zwi

:

Cena:


Harda

Autor: Elżbieta Cherezińska

 Mężczyzna. którego kocha. Ogień. który rozpala. Królestwa. którymi włada.

Świętosława od dziecka była harda. Od najmłodszych lat. wraz z bratem Bolesławem Chrobrym. uczyła się niuansów politycznej gry. Miała stać się pionkiem w układzie sojuszy swego ojca. księcia Mieszka. Jej ambicje sięgały znacznie dalej. Chciała zostać królową.

Los okazał się nieprzewidywalny. W drodze na dwór męża spotkała kogoś. kto zawładnął jej sercem. Czy jest w stanie spełnić swe ambicje i kochać? Stawka jest wysoka – przyjaciele zmieniają się we wrogów. miłość w nienawiść. Sakrament w klątwę.

Harda to opowieść o kobiecie niezwykłej. której losy nierozerwalnie wplatają się w dzieje Polski. Szwecji. Danii. Norwegii i Anglii. Namiętności. walka o tron. krwawe bitwy

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 18.65


Vincent Boys

Autor: Abbi Glines

Bad boy. zakazana relacja i lato. które wszystko zmieni

Ashton jest zmęczona byciem grzeczną dziewczynką. która spełnia oczekiwania wszystkich Idealna uczennica. idealna córka. idealna dziewczyna swojego idealnego chłopaka. Sawyera.

Kiedy Sawyer wyjeżdża z miasta. do życia Ashton ponownie wkracza ich wspólny. najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Beau. Chłopak jest prawdziwym bad boyem i najseksowniejszym facetem. jakiego kiedykolwiek widziała.

Chociaż dziewczyna wmawia sobie. że próbuje tylko odbudować dawną więź. to szybko przekonuje się. że stąpa po kruchym lodzie. Bycie grzeczną jeszcze nigdy nie było tak trudne.

Czy Ashton będzie miała odwagę zrobić coś. czego sama pragnie?

Fenomen self-publishingu. 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

Wydawni:

Cena:tv propaganda, gabriel jennifer armentrout pdf, domański henryk, katarzyna błeszyńska, współczesne społeczeństwo polskie pdf, z każdym oddechem pdf, klepsydra pdf, naprawdę spoko autor, wiesław myśliwski powieści, panny z wilka online, psychiatria bilikiewicz, koło czasu audiobook, fusion 360 zmiana jezyka, praca socjalna pdf, dziady cz.2, nowa chyłka, świat milczenia…