ISBN

ISBN

9788395584312: Wydawnictwo

Format

16.9: https://woblink.com/ebook/czarna-czarna-ton-martyna-szkolyk-204371u

Cena:


Herosi. 20 historii o polskich olimpijczykach

Autor: Adam Szczepański

Odważni. wytrwali i… nieprzewidywalni! Poznaj historie legendarnych polskich olimpijczyków.

Nie mieszkają na Olimpie. ale obok nas. Znasz ich twarze z telewizji. Gdy stają na linii startu. cała Polska wstrzymuje oddech z emocji. ale oni zachowują olimpijski spokój. O wyniku może zadecydować podmuch wiatru. niewygodne buty albo… warkocz.

Czy wiesz. ile labiryntów musieli pokonać. ile mitów obalić i jak wiele poświęcić. by stanąć na podium?

Co takiego pokazał na stadionie skoczek Władysław Kozakiewicz. że prawie odebrano mu medal?

Dlaczego o pechowym warkoczu Elżbiety Krzesińskiej – upartej lekkoatletki – dyskutowała cała Polska?

Dlaczego bokser Jerzy Kulej w decydującym pojedynku… stał jak wmurowany – i jak pomogło mu to wygrać?

Czy to prawda.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.99


Kluska. Kefir i Tutejszy

Autor: Broszkiewicz Jerzy

Energetyczna. pełna niespodziewanych zwrotów akcji i poczucia humoru przygodowa powieść dla młodzieży o fabule tak intensywnej. że nie powstydziłby się jej sam Indiana Jones. Jej akcja toczy się na różnych kontynentach i w różnych czasach. Najpierw wśród XVII-wiecznych piratów. by w drugiej części przenieść się do współczesnego Nowego Jorku. gdzie czeka na rozwiązanie kryminalna zagadka.

Bohaterami jest trójka nastoletnich dzieci. których „imiona” tworzą tytuł tej książki. Niemałą rolę odgrywają przemawiające ludzkim głosem zwierzęta: papuga oraz kot pełniący rolę mentora. Trójka naszych bohaterów wykazuje się wielokrotnie podziwu godnym sprytem. odwagą i pomysłowością. a także … dość niewyparzonym językiem.

Nie ma w tej powieści. w przeciwieństwie do niektó

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36kukuczka lhotse, gimnastyka podstawowa, zamek w chmurach, mars agnieszka lingas-łoniewska, morderstwie w orient expressie test, pamięć absolutna. nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, wszystko to co wyjątkowe, jean jacques rousseau umowa społeczna, opowiadania bizarne chomikuj, nadzy mezczyzni, ptaszek staszek kalendarz, sprawdzian puls życia 3 ekologia, kolebka nawigatorów, urban pauli, alice hoffman, marta guzowska książki, filip elżanowski, jak lepiej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych…