Konwergencja gospodarcza w Polsce i jej znaczenie w osiąganiu celów polityki spójności

Konwergencja gospodarcza w Polsce i jej znaczenie w osiąganiu celów polityki spójności

Autor: Ewa Kusideł

Głównym celem publikacji jest ocena wpływu realizacji polityki spójności na osiąganie konwergencji gospodarczej przez województwa w Polsce.

Pojęcie konwergencji w sensie używanym w tej książce narodziło się z neoklasycznej teorii wzrostu (lata 50. i 60. XX wieku). w których to konwergencja oznaczała proces wyrównywania dochodów (produktów per capita) pomiędzy krajami. Najbardziej intensywne. światowe badania konwergencji przypadają na lata 80 i 90. XX wieku. natomiast w Polsce temat ten stał się popularny wraz z akcesją do Unii w 2004 r.. od kiedy Polska jest beneficjentem polityki spójności – polityki regionalnej Unii Europejskiej. dążącej do podwyższenia pozi

14.9: https://woblink.com/ebook/skrzynia-z-uspionym-przeznaczeniem-weronika-ceynowa-147517u

Cena:


W krainie siedmiu słońc

Autor: Wojciech Obremski

Królestwo Solarii było przez wieki spokojną krainą. w której panowała harmonia. a jej mieszkańcy żyli dostatnio i szczęśliwie pod opieką sprawiedliwego władcy. Źródłem dobrobytu Solarii było siedem słońc. których energia dawała ludziom siłę. zdrowie i szczęście.

Wszystko zmieniło się w momencie. gdy kraj opanował okrutny Kattler na czele swej armii. Siedem słońc zgasło. a Solaria pogrążyła się w mroku. Mimo upływu czasu. mieszkańcy Solarii nie porzucili nadziei na odzyskanie wolności i pokonanie tyrana. Część z nich zaszyła się z dala od siedzib ludzkich i postanowiła odnaleźć dawnego władcę swej ukochanej krainy. Tymczasem w małej wiosce. le

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 8


ISBN

9788380876514: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/badz-liderem-2-0-john-c-maxwell-148260u

Cena:


Księga M

Autor: Peng Shepherd

Światem nie wstrząsnęła wojna. Nie było inwazji z kosmosu. Wody nie wystąpiły z brzegów. a rzeki nie spłynęły krwią. Hemu Joshi po prostu stracił cień. A z nim wspomnienia.

Indie. Brazylia. Boston. Apokalipsa zaczyna się subtelnie: wraz z utratą cienia łatwiej się zapomina. Nie tylko o kluczach na kuchennym blacie. ale też o tym. że ogień parzy. a człowiek żeby przeżyć. musi jeść.

Ory i Maxine świętują ślub przyjaciół. gdy klęska Zapomnienia uderza w Boston. W opuszczonym hotelu gdzieś w Wirginii znajdują azyl do czasu. aż i Max traci cień. Wiedząc. że z każdym utraconym wspomnieniem stanowi coraz większe zagrożenie dla Ory’ego. Max znika.

Zrozpaczony. podąża tropem żony. Po drodze musi zmierzyć się z niebezpiecznym światem. w którym prawo przestało obowiązyw

34.9: https://woblink.com/ebook/skin-beauty-anjali-mahto-147516u

Cena:


ISBN

9788380889828: Wydawnictwo

Format

22.95: https://woblink.com/ebook/roznorodni-przez-sztuke-miroslawa-zalewska-pawlak-magdalena-sasin-147565u

Cena: Magdalena Sasin


Miłość w czasach skandalu

Autor: Caroline Linden

Penelope Weston nie cierpi lorda Benedicta Lennoxa. Może sobie być czarującym dziedzicem hrabiowskiego tytułu i najprzystojniejszym mężczyzną na ziemi. ale Penelope nie potrafi zapomnieć. co kiedyś zrobił. To ostatni człowiek. za którego by wyszła.
Gdyby tylko tak jej nie pociągał…
Benedict Lennox potrzebuje bogatej narzeczonej. by wyrwać się spod kontroli okrutnego ojca. Pragnie poślubić miłą. układną pannę. Penelope ma co prawda pokaźny posag. ale i ognisty temperament. który może przysporzyć kłopotów. To ostatnia kobieta. którą wziąłby za żonę.
Gdyby tylko nie była taka piękna…
Oboje są całkowicie pewni. że nie spełniają swoich matrymonialnych oczekiwań. Aż połączy ich skandaliczna plotka…

Wydawnictwo: Amber

Cena:skecze kabaretu moralnego niepokoju, jak ściągnąć książkę, jarosław tomasiewicz, dziedzictwo posłańca chomikuj, story of bad boys pdf, eleanor grey, zanim się pojawiłeś książka pdf, tokimeki. magia sprzątania w praktyce pdf, grubson książka, dedektyw pozytywka, małżeństwo z kalendarza, analiza strukturalna, dean koontz oczy ciemności wuhan, detektyw pozytywka tekst pdf, afrykańska karta praw człowieka i ludów, burgery na milion sposobów, klątwa tytana pdf, ksiegoznak, han jenny…