ISBN

ISBN

9788381291927: Wydawnictwo

Format

3: Harlequin

Cena: 7.99


Bóg. Biblia. Mesjasz

Autor: prof Waldemar Chrostowski

Pasjonująca rozmowa Grzegorza Górnego i Rafała Tichego z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim wprowadza nas w świat Biblii i jej tajemnic oraz w samo sedno relacji chrześcijańsko-judaistycznych. Przez pryzmat drogi życiowej katolickiego kapłana. a zarazem wybitnego naukowca. uczestniczymy w wielkiej przygodzie duchowej i intelektualnej: poznajemy meandry współczesnej biblistyki. obcujemy z realiami Ziemi Świętej. zagłębiamy się w fascynujący świat biblijnego Izraela i starożytnej interpretacji Pisma Świętego oraz staramy się zrozumieć późniejsze dzieje judaizmu i chrześcijaństwa. Lektura niezbędna dla każdego. kogo naprawdę interesuje Biblia. dzieje Izraela oraz początku i natura wiary w Jezusa Chrystusa.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


ISBN

9788381473873: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/zapiski-julietty-emigrantki-julita-mizejewska-148206u

Cena:


ISBN

9788381473538: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/zlodziej-snow-andrzej-syska-szafranski-148121u

Cena:


Serce w serce

Autor: Grzegorz Kasjaniuk

Hafnarfjӧrdur na Islandii. polscy męczennicy (franciszkanie) w Peru. Gietrzwałd i osobiste nawrócenie autora. Wszystko to łączy ze sobą maleńka miejscowość pod Zambrowem i wydarzenia. które się w niej rozegrały. W poniedziałek rano. 30 lipca 1984 r. Siostra Czesława Polak (wtedy jeszcze osoba świecka) przechodziła skrajem sosnowego zagajnika z naręczem polnych kwiatów. Nagle zauważyła postać przypominającą Zbawiciela. Nieznajomy. w jasnej szacie. nieprzypominającej współczesnych ubrań. szedł z pochyloną głową. Dopiero kiedy postać nagle zniknęła z jej oczu. do Czesławy dotarło. że dane jej było spotkać na swojej drodze samego Jezusa Chrystusa. 6 grudnia 1992 r. S. Czesława widziała też Matkę Bożą zdążającą do kaplicy. Od tego momentu Niepokalana stale towarzyszy siostrze zakonnej w wizjach. To zdarzenie odmieniło życie Czesławy. a potem także wielu pielgrzymów. którzy nawiedzając to miejsce. byli świadkami nadprzyrodzonych zjawisk. Widywali krew na twarzy figury Jezusa w kaplicy. słyszeli śpiew aniołów. a kilka osób miało okazję dojrzeć słońce wirujące na niebie.
Przymierze Dwojga Serc – teraz złączy się z Twoim!

Nie sądziłem. że otworzy się przede mną i opowie o tym. co zdarzyło się w tym miejscu w 1984 roku. a także o późniejszych objawieniach. Nie podejrzewałem. że będę miał osobisty udział w wydarzeniach. które w Ostrożnem ciągle trwają. Polana. na której stoi kaplica p.w. Matki Bożej Anielskiej. jest już miejscem kultu. Wielu wiernych doznaje tam łask i jest uzdrawianych. W Ostrożnem zrozumiałem potrzebę zawierzenia się w akcie oddania Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusa. Zrozumiałem. że istnieją Dwa Serca tak ściśle ze sobą połączone. że jedno z Nich nie potrafi żyć bez drugiego. To One uczą nas doskonałej miłości. Serce Jezusa i Serce Maryi. Tam odnalazłem odpowiedź porywającą moje serce. Pośród anielskich chórów. w maleńkiej kapliczce. niedaleko Zambrowa.
Grzegorz Kasjaniuk

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


ISBN

9788366071896: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/assassin-s-creed-odyssey-oficjalna-powiesc-gry-dominika-braithwaite-gordon-doherty-147758u

Cena:twierdza szyfrów audiobook, rękopis znaleziony w saragossie książka, żądła rządzą, gry o 2 wojnie światowej do pobrania za darmo, siła pędu, kronika długosza pdf, książki camilla lackberg, audiobooki naukowe, mężczyzna od a do z pdf, sarah mallory, bieguni chomikuj mobi, żyj 120 lat czyli moc mikroodżywiania, kate evans, dębski rynek finansowy i jego mechanizmy pdf, plan wydarzeń zaczarowana zagroda, miasteczko zbrodni, katarzyna wielka książka, turystyka handlowa, klasztor zapomnienia, agnieszka zygmunt, françois olivennes, obudź w dziecku olbrzyma opinie, roma fiszer saga kaszubska, aleksandra skrzypietz, małgorzata halber "najgorszy człowiek na świecie", w jego oczach pdf…