Na gwiaździstych morzach

Na gwiaździstych morzach

Autor: Sara Sheridan

Pachnąca czekoladą i przygodą opowieść o miłości i sekretach

W 1824 roku w Brazylii trwa wojna domowa. która zmusza cenioną pisarkę do powrotu do ojczystej Anglii. Maria Graham straciła niedawno męża i jako wdowa znalazła się w trudnym położeniu. dlatego chwyta się każdej szansy. aby dostać się na statek do Europy. Przyjmuje ofertę przebiegłego przemytnika Jamesa Hendersona. który proponuje jej wspólny rejs.

Na pokładzie Maria odkrywa nie tylko sekrety ukryte w tabliczkach czekolady. ale zaczyna też czuć nieodparty pociąg do tajemniczego kapitana. Jednak kobieta z wyższych sfer nie może pozwolić sobie na miłość do przemytnika. dlatego kapitan porzuca kryminalną przeszłość i wciela się w rolę londyńskiego dżentelmana.

Henderson nie może tak łatwo

:

Cena:


Szare Płaszcze: Rubież

Autor: Marcin A. Guzek

Minęło pięć lat od upadku Komandorii 54. Pogranicze pogrąża się w narastającym chaosie. Zakon wysyła na Rubież zaprawionych w bojach weteranów pod wodzą Nathaniela Eversona z nadzieją. że uda się im powstrzymać wrogów Imperium.

W pobliskim grodzie zostaje zamordowana Szara Strażniczka. Tropy prowadzą do organizacji czarnoksiężników przemycających przez granicę magiczne artefakty. Na całym pograniczu wiedźmy uprowadzają dzieci i składają je w ofierze w tajemniczym rytuale. Sklaviańscy wodzowie. podjudzani przez plemiennych szamanów. planują kolejne rajdy na pogranicze. Ktoś próbuje przyzwać potężnego demona Anathumm. boga wojny i zniszczenia z Dalekiego Wschodu.

Jakby tego wszystkiego było mało. Szare Płaszcze muszą wyruszyć do Orłowa. miasta nawiedzanego przez B

:

Cena:


Serce nocy

Autor: Judith Lennox

Wiosną 1936 roku młoda Angielka Kay Garland odpowiada na ogłoszenie zamożnego rosyjskiego emigranta Konstantina Denisowa i zostaje damą do towarzystwa jego córki Mirandy. Podczas licznych podróży po Europie dziewczęta zostają bliskimi przyjaciółkami. Kiedy Miranda zakochuje się w młodym paryżaninie Olivierze Rousselu. Kay pomaga jej ukryć ten związek przed ojcem. Ale Konstantin dowiaduje się o romansie i Kay zostaje zwolniona z pracy. Samotna i bez grosza w nazistowskim Berlinie spotyka rodaka Toma Blacklocka. który odtąd będzie jej najlepszym przyjacielem. Miranda. rozdzielona z Kay i z Olivierem. podejmuje dramatyczną w skutkach decyzję.

Wybuch wojny odmienia wszystko. Przyszłość niesie ze sobą śmierć. zniszczenie i – dla obu przyjaciółek – wielkie uczucie oraz lęk przed utratą tego. co w życiu najd

14.9: https://woblink.com/ebook/kordian-juliusz-slowacki-21832u

Cena:


1

:

:

Cena:


Kobro

Autor: Małgorzata Czyńska

Katia von Kobro już jako dziecko „miała diabła za skórą” i bunt we krwi. Dzieciństwo spędziła w dostatnim mieszczańskim domu. przyszło jej jednak dojrzewać i kształtować się zawodowo w okresie rewolucji. która zmiotła ten dom z powierzchni ziemi. Katarzyna dała się uwieść nowym ideałom. chociaż później nie bardzo wiedziała. jak je realizować w życiu. Jej życiowym celem i powołaniem okazała się sztuka rodząca się w nowym bolszewickim państwie.

Kobro. dotąd znana głównie jako żona Władysława Strzemińskiego. była awangardową rzeźbiarką i propagatorką najnowocześniejszych rozwiązań w sztuce. Ambitna. pewna siebie i swoich koncepcji. „Moja rzeźba – mówiła – nie jest tym. czego by chcieli w swych salonach zbankrutowani i spatynowani fabrykanci”.

Należała d

19.99: https://woblink.com/ebook/sledztwo-od-kuchni-czyli-klasyczna-powiesc-kryminalna-o-wdowie-zakonnicy-i-psie-z-kulinarnym-podtekstem-morawiecka-karolina-143907u

Cena:


Reguła 5 sekund. Masz wszystko. czego potrzebujesz. aby odmienić swoje życie

Autor: Mel Robbins

Międzynarodowy bestseller! Przetłumaczony na 31 języków!

Reguła 5 sekund. czyli jak chwytać byka za rogi.

W trakcie lektury odkryjesz. że wystarczy tylko pięć sekund. aby:

• podjąć działanie mimo wątpliwości.

• przełamać nawyki odkładania spraw na później.

• pokonać strach i niepewność.

• przestać się martwić i poczuć się szczęśliwszym.

• odważnie przedstawiać swoje pomysły.

Reguła 5 sekund przedstawia proste i uniwersalne rozwiązanie zasadniczego problemu. który trapi nas wszystkich: nie podejmując działań. sami rzucamy sobie kłody pod nogi. Tajemnica nie tkwi w wiedzy. co zrobić. ale w tym. jak się do tego zabrać.

Mel Robbins tłumaczy potęgę chwili przełomu. Opisuje proste narzędzie. które pomoże ci stać się skuteczniejszym. Jej wystąpienie na TEDx obejrzało ponad 8 milionów ludzi. a menedżerowie takich marek jak Starbucks. Microsoft czy Marriott wykorzystują regułę 5 sekund do zwiększania produktywności i zaangażowania pracowników oraz usprawniania współpracy.

Mel Robbins jest cenioną komentatorką CNN. autorką felietonów. współpracowniczką magazynu „Success”. poczytną pisarką i jedną z najbardziej rozchwytywanych prelegentek w Ameryce. Karierę zawodową zaczęła w Nowym Jorku jako adwokat. potem założyła i sprzedała kilka przedsiębiorstw. prowadziła programy telewizyjne oraz radiowe dla stacji A&E. FOX. Cox Media i CNN.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/29201/epub

1:

:

Cena:trywializuje, grzeszne gierki, barbara tylicka, tomasz piątek macierewicz, dalej jest noc recenzja, charles perrault kopciuszek pdf, anna potyra, ebooki free, w 80 dni dookoła świata pdf, wymarzony narzeczony, ostr audiobook, piotr wroński, skyrim opis, i tak wygrasz, pan balcer, psychologia a wyzwania dzisiejszej pracy pdf, nikt nie idzie jakub małecki…