ISBN

ISBN

9788381296205: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/zbigniew-boniek-mecze-mojego-zycia-basalaj-janusz-zbigniew-boniek-197806u

Cena: 8.99


Fenomen 2 kroków

Autor: Hal Elrod

Fenomen 2 kroków jest kontynuacją bestselleru Fenomen poranka. który zafascynował ludzi w ponad 70 krajach. Hal Elrod udowadnia. że aby osiągnąć niesamowite rezultaty. wystarczą tylko dwie decyzje. Pierwsza to podtrzymywanie niewzruszonej wiary w sukces. druga – włożenie nadzwyczajnego wysiłku w swoje starania. Aby zdarzył się „cud” i twoje marzenia się ziściły; abyś stał się tym. kim chcesz być. potrzebujesz jednego i drugiego. konsekwentnie i przez dłuższy czas. Przyda ci się też rada. jak panować nad swoimi emocjami – w każdych okolicznościach. a zwłaszcza w chwilach zwątpienia.

Autor pomoże ci wybrać właściwy cel i przekuć całą tę wiedzę w praktykę – na podstawie 30-dniowego testu fenomenu dwóch kroków.

Stań się Mistrzem Fenomenu – realizuj najśmielsze marzenia!

Albert Einstein mawiał: „Wszystko należy upraszczać tak bardzo. jak tylko można. ale nie bardziej”. Czytając Fenomen 2 kroków. miałem wrażenie. że Hal Elrod doprowadził tę zasadę do perfekcji. Autor proponuje prostą regułę. która ułatwi przechodzenie z poziomu „możliwe” na poziom „nieuniknione” i sprawi. że niezrealizowane marzenia staną się rzeczywistością.

Pierwszy krok to uwierzyć w swój plan. uwierzyć w sposób niezachwiany (optymiści nie będą mieli z tym problemu. pesymiści powinni przeczytać pierwszą książkę Elroda. Fenomen poranka. w której znajdą konkretną strategię działania).

Drugi krok to włożenie nadzwyczajnego wysiłku w realizację tego planu poprzez wytrwałość i konsekwencję.

Jesteś gotów postawić te DWA KROKI? Jeżeli tak. to książka. którą trzymasz w ręce. będzie najlepszym kompanem na twojej nowej drodze.

Fryderyk Karzełek. twórca Klubu 555. codziennie inspiruje tysiące Polaków do zmiany życia poprzez zmianę nawyków

Jeżeli masz wrażenie. że życie wymyka ci się spod kontroli i płyniesz z nurtem zdarzeń w nieznanym kierunku. koniecznie przeczytaj tę książkę. Dzięki niej przypomniałem sobie. że dobrze zaplanowany cel. poczucie misji i odpowiednie budowanie przekonań pomagają w realizowaniu nawet najśmielszych marzeń. Hal Elrod przedstawia zbiór narzędzi oraz postaw. które każdemu pozwolą wypracować własny przepis na udane życie. Zasadę pięciu minut natychmiast włączyłem do swojego zasobu narzędzi i wszystkim serdecznie ją polecam!

Artur Mydlarz. ekspert od ciągłego doskonalenia i zarządzania jakością

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9


Kobieta mojego męża

Autor: Gill Paul

Miłość czy brytyjska korona? Skandal. który wstrząsnął światem. Najbardziej znienawidzona kobieta w rodzinie królewskiej 1911. Mary i Wallis poznają się na letnim obozie. Ich przyjaźń przetrwa wiele trudnych momentów. dopóki nie zostanie rozbita przez jedną niewybaczalną zdradę. 1997. Alex i Rachel jadą taksówką do restauracji w Paryżu. Zapowiada się romantyczny wieczór zaręczynowy. Niespodziewanie samochód zatrzymuje się. Na drodze jest tłum reporterów. Alex powodowany dziennikarską ciekawością wybiega zobaczyć. co się stało. Okazuje się. że wypadek miała księżna Diana. Powieść inspirowana prawdziwym życiem Wallis Simpson.

Wydawnictwo: Mando

Cena: 44.9lusia i przyjaciele, bezpieczenstwo spoleczne, stanisław ignacy witkiewicz szewcy, snowden książka, stanisław owsiak finanse pdf, remigiusz mroz ksiazki, powrót do czarnobyla chomikuj, dzieci z bullerbyn ebook za darmo, fallout tactics poradnik, archetypy w literaturze, język niemiecki pdf, gawędy o wilkach, astronomia pdf, jak stosować mms, jakub szczerbowski…