https://woblink.com/product-publication/download/141690/epub

https://woblink.com/product-publication/download/141690/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Małżeństwo z włoskim arystokratą

Autor: Rachael Thomas

W jednym z tabloidów ukazuje się niepochlebny artykuł o włoskim arystokracie i biznesmenie Dantem Mancinim. Szanse na podpisanie ważnego kontraktu spadną do zera. jeśli Dante szybko nie pokaże światu. że jest odpowiedzialny i prowadzi uporządkowane życie. Jak na zawołanie zjawia się u niego Piper Riley. Australijka. z którą spędził w Londynie niezapomnianą noc. Piper informuje go. że zostanie ojcem. Dantemu rodzi się w głowie plan. jak wykorzystać sytuację dla swoich celów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Drużyna 1: Wyrzutki

Autor: John Flanagan

Pierwszy tom nowej trylogii Johna Flanagana. autora bestsellerowych ”Zwiadowców”. Rozgrywa się w Skandii. Opisuje. jak jej młodzi mieszkańcy uczą się żeglowania i sztuki wojennej. W Skandii ludzie znają tylko jeden sposób na to. by młody mężczyzna stał się wojownikiem. Nastoletni chłopcy są dzieleni na grupy i wysyłani na trzymiesięczną wyprawę. Uczą się żeglarstwa. walki. taktyki. sztuki przetrwania… Drużyna przeciwko drużynie. wyzwanie za wyzwaniem. Tylko jedna grupa odniesie zwycięstwo. Hal Mikkelson. syn uznanego skandyjskiego wojownika i aralueńskiej matki. musi bardzo się postarać. by udowodnić swą wartość. Nie odziedziczył po ojcu potężnej postury i imponującej siły mięśni. Na tle współziomków wydaje się słaby. mały. niewart złamanego miedziaka… Kiedy Hal staje na czele jednej z drużyn złożonych z jemu podobnych. wyrzutków i odszczepieńców. wie. że walka o zwycięstwo będzie trudna. Zmierzy się z kwiatem skandyjskiej młodzieży. mając po swojej stronie tylko spryt. inteligencję. hart ducha oraz przyjaciół.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 31


Dotknąć nieba

Autor: Judy Landrieu Klein

Umarł i spotkał Jezusa a potem wrócił na Ziemię. by o tym opowiedzieć. 

„Umarłem i pamiętam to bardzo wyraźnie”. powiedział Bernie do swojej żony. Judy. po tym jak przebudził się z sześciotygodniowej śpiączki. spowodowanej przez rozległy atak serca i niewydolność wielonarządową. „Podążałem w kierunku światła. które prowadziło do Nieba. Kiedy dotarłem do bram Nieba. nie mogłem wejść do środka”. 

Wyrusz wraz z Bernim w tę zadziwiającą podróż do Nieba i z powrotem. Powrócił on do życia. aby podzielić się opowieścią o swym dramatycznym spotkaniu z Jezusem. Spotkaniu. które doprowadziło go do radykalnego nawrócenia. Spowodowało też głębsze nawrócenie jego żony. autorki tej książki. która nauczyła się. jak pozbyć się lęku i kompletnie poddać wol

29.2: https://woblink.com/ebook/medycyna-kwantowa-chirurgia-aury-usuwanie-zrodla-choroby-klugl-gerhard-151917u

Cena:


Nic za darmo

Autor: Lynne Graham

Grecki biznesmen Xan Ziakis zostaje okradziony – z jego penthouse’u ginie niezwykle cenne dzieło sztuki. Podejrzenie pada na sprzątaczkę. Do Xana przychodzi nazajutrz jej córka. Elvi Cartwright. i usiłuje wyjaśnić. co się naprawdę stało. Ma nadzieję. że Xan wycofa oskarżenie. Ale Xan stawia warunek: spełni prośbę Elvi. jeśli ona w zamian zrobi coś dla niego…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Dopóki nie zajdzie słońce cz. 2

Autor: Ewa Pirce

Najcięższa walka. jaką toczymy w życiu – to walka z samym sobą. Życie znaczy bliznami nie tylko nasze ciała. ale i dusze. a ta Samuela była wyjątkowo pokiereszowana. Miał w sobie wiele ran. które się jeszcze nie zabliźniły. 

Wydaje się jednak. że w końcu i dla niego przeznaczenie przygotowało szczęśliwe zakończenie. Wszystko zaczyna się układać i radość staje się częstym elementem jego życia. 

Jednak w najmniej oczekiwanym momencie życie po raz kolejny udowadnia. jak bardzo potrafi być nieprzewidywalne i okrutne. 

Po latach zmagań o siebie. swoją rodzinę i przyszłość. Samuel staje oko w oko z demonami przeszłości. które postanowiły zetrzeć w proch to. o co tak uparcie walczył. 

Czy znajdzie w sobie dostatecznie dużo siły. by stanąć do ostat

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 39.9natalia lemann, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, sobolewski janusz, ebook książki, szkoła dla zabójców, przetrwałem afganistan, ja jestem halderd, cnota grunt wszystkiemu interpretacja, początki prawie wszystkiego, ćwiczenia z mikroekonomii, king frazier pdf pl, język programowania logo, nie oszukasz, geomorfologia migoń pdf, jak podrywaja szejkowie chomikuj, cudaczek wysmiewaczek, zgiełk wojny tom 3 chomikuj…