ISBN

ISBN

9788366570894: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/wojownicy-o-szklanych-oczach-rostkowska-agnieszka-197794u

Cena:


Zazdrość albo płoń. Oslo. płoń

Autor: Johanna Frid

Zazdrość. Skandynawia. kobiecość i Instagram to główne tematy tej opowieści. która podbiła Szwecję!

Ta książka zdobyła Nagrodę Kulturalną przyznawaną przez prestiżowy szwedzki dziennik „Dagens Nyheter”!

 

Johanna jest dziewczyną Emila. Pewnego dnia dowiaduje się przypadkowo. że Emil zamierza spotkać się ze swoją poprzednią sympatią. To zdarzenie wywołuje w Johannie lawinę domysłów. obaw i złości.

Tłem tej niezwykłej historii są wzajemne relacje mieszkańców trzech skandynawskich krajów: Szwecji. Danii i Norwegii.

 

Najważniejsza (i najlepsza) powieść jesieni o zakazanych emocjach i człowieczeństwie.

„Psykologi”. Dania

 

Dzięki jej niezłomnemu poszukiwaniu prawdy i w

29.9: https://woblink.com/ebook/sekret-bodyguarda-maciejewska-marta-197754u

Cena:


ISBN

9788366718135: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/nie-bylas-grzeczna-w-tym-roku-anna-langner-197736u

Cena:


Bogate dzieci

Autor: Tom Corley

To przewodnik dla rodziców. którzy chcą wychować dziecko na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Dzieci nauczone dokonywania właściwych wyborów przeniosą je na dorosłe życie. a tym samym zostaną nagradze emocjonalnie i finansowo.

Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą. jaką ludzie sukcesu przejmują… od rodziców. Bo szczęście i sukces nie są dziełem przypadku. Rodzice powinni być mentorami swoich dzieci. Ucząc właściwego postępowania. kształtując nastawienie i oczekiwania. przygotowują dziecko do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia.

Poradnik. który trzymasz w rękach. pokazuje. jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji i pokonywania trudności. Dzięki niemu przygotujesz je na życie pełne sukcesów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Molly

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę. jakiej jeszcze nie znacie!

Powiedzieć. że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło. to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę. została zupełnie sama. gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Teraz. gdy jest dorosła. chce się już tylko bawić. Niszczyć ludzi i świat. Imprezy. adrenalina. pedał gazu pod nogą. szalona jazda prosto w noc.

Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula. najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana. ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła. a ich przyjaźń przetrwała.

Jest pewna. że niczego więcej j

35.9: https://woblink.com/ebook/mordercow-tropimy-w-czwartki-anna-rajca-salata-osman-richard-196555u

Cena:


W ukryciu – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Hrabia Doral Kelvindale jest przystojny i bogaty. łatwo znajduje nowe miłości. Ostatnią jego fascynacją jest bogata. przebiegła wdowa Imogen Basset. Jest piękna. ale również bardzo chytra. pomimo tych wad wdowa bardzo imponuje hrabiemu i oddaje się tej znajomości. Imogen jednak realizuje swój przebiegły plan. jednym z jego elementów jest wymuszenie na hrabim ślubu. Wdowa jest na tyle zdeterminowana. że jest skłonna posunąć do każdej metody. aby tylko osiągnąć swój cel. Doral nie ma najmniejszej ochoty żenić się. dlatego postanawia uciec z posiadłości kochanki. Carita to młoda. piękna dziewczyna. która po śmierci matki mieszka ze swoim ojczymem. którego nie znosi. Jest dla niej stanowczy. surowy i agresywny. Oznajmia swojej pasierbicy. że znalazł jej kandydata na męża.

31: https://woblink.com/ebook/obronca-nocy-agnieszka-lingas-loniewska-190647u

Cena:historia administracji notatki, magdalena kordel książki, streszczenie szczegółowe stowarzyszenia umarłych poetów, karawana kryzysu, mroczna wieża iii: ziemie jałowe, książki harlana cobena, logika widła zienkiewicz, tadeusz tomaszewski psycholog, oskar i pani róża autor, george gordon byron książki, magiczny wieczór, www libra ibuk pl, motoryczność człowieka pdf, mróz immunitet pdf, okularnik bonda pdf, mapa vice city…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin