ISBN

ISBN

9788365843463: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wendeta-lisa-harris-34685u

Cena:


ISBN

9788324061112: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zaczekaj-na-mnie-monika-michalik-186012u

Cena:


Stalky i spółka

Autor: Rudyard Kipling

„Stalky i spółka” odwołuje się do szkolnych doświadczeń noblisty Rudyarda Kiplinga i jego pobytu w elitarnej szkole z internatem. Zgrana ekipa przyjaciół psoci i dokazuje. jak na młodzieniaszków przystało. przeżywając zapadające w pamięć przygody. Jednocześnie poddani surowym rygorom szkoły nabierają oni ogłady. która zrobi z nich w przyszłości angielskich gentelmanów.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Jedyna szansa

Autor: Harlan Coben

Chirurg plastyczny zostaje postrzelony we własnym domu. Po przebudzeniu w szpitalu dowiaduje się. że jego żona nie żyje. a sześciomiesięczna córka zniknęła. Lekarz płaci okup. którego zażądali porywacze. ale dziecko nie wraca do domu. Śledztwo po 18 miesiącach utyka w martwym punkcie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 26


Zielona Mila

Autor: Stephen King

Akcja powieści zbliżonej klimatem do głośnej noweli tego samego autora pt. ‚Skazani na Shawshank’ toczy się w latach 30-tych w środowisku więźniów oczekujących na wykonanie kary śmierci. W filmowej adaptacji książki. zrealizowanej jesienią 1999 roku przez Franka Darabonta. główną rolę zagrał Tom Hanks.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28.5


Sekretny język kotów

Autor: Susanne Schötz

Co mówi do ciebie twój kot? Czy jego słodkie pomrukiwanie oznacza. że wyznaje ci miłość. czy właśnie planuje podbój twojego mieszkania?

Może mruczeć. fukać. prychać. a nawet krzyczeć lub dać długi koncert wycia. O tak. twój kot ma wiele do powiedzenia.

Susanne Schötz. profesor szwedzkiego Uniwersytetu w Lund. postanowiła zbadać kocią mowę. W swojej przełomowej książce udowadnia. że koty rozmawiają nie tylko ze sobą. ale także ze swoimi opiekunami. Dzięki jej spostrzeżeniom i wskazówkom:

– rozszyfrujesz mowę swojego kota;

– poznasz lepiej jego potrzeby: kiedy chce być w samotności lub wymaga pieszczot;

– zrozumiesz jego zachowanie w codziennych sytuacjach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9strategia firmy, jack london książki, wirtualna organizacja, zamiana epub na mobi, latarnik ebook, cities in motion 2, stanisław koźmian, umykająca panna młoda pdf, pralinka książka, zbiór zadań matematyka gimnazjum pdf, podstawy przedsiębiorczości pdf, mr breakfast, nowoczesne zasady odżywiania pdf, małgorzata wierzejska, nadżwa bin laden…