Matka dla wszystkich. Rozważania na uroczystości. święta i wspomnienia Najświętszej Maryi Panny

Matka dla wszystkich. Rozważania na uroczystości. święta i wspomnienia Najświętszej Maryi Panny

Autor: Jan Twardowski

ks. Jan Twardowski

‚Matka dla wszystkich. Rozważania na uroczystości. święta i wspomnienia Najświętszej Maryi Panny’

Wybrała i opracowała Aleksandra Iwanowska

Posłowiem opatrzył ks. Sławomir Kunka

Matka dla wszystkich – drugi tom maryjnego cyklu. poświęcony Matce Bożej obecnej w liturgii Kościoła w ciągu całego roku. W rozważaniach na poszczególne dni maryjne – od stycznia do grudnia – ksiądz Twardowski wpisuje kult Matki Bożej w życie współczesnego człowieka. Historyczne odniesienia splata z osobistymi doświadczeniami.

Pokazuje. że Matka Boża jest dla wszystkich. bez względu na narodowość. wiek. pozycję społeczną. przekonania i jest ponad każdym Jej wizerunkiem.

Na cykl maryjny o wspólnym tytule: Mama. mamusia. matka. Rozważania o Matce Bożej składają się trzy tomy:

  1. Zawsze obecna. Rozważania o życiu Matki Bożej (2020)
  2. Matka dla wszystkich. Rozważania na uroczystości. święta i wspomnienia Najświętszej Maryi Panny
  3. Jak troskliwa matka. Rozważania na nabożeństwa majowe. różańcowe oraz roraty

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 24.9


Życie i śmierć

Autor: Stephenie Meyer

Od dnia. w którym Beaufort Swan przeprowadza się do miasteczka Forks i spotyka tajemniczą Edythe Cullen. jego życie przybiera niesamowity obrót. Chłopak nie potrafi oprzeć się fascynującej Edythe. obdarzonej alabastrową cerą. złocistymi oczami i nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Nie wie. że im bardziej się do niej zbliża. tym większe grozi mu niebezpieczeństwo. Być może jest za późno. by się wycofać…

Z okazji 10. rocznicy wydania Zmierzchu Stephenie Meyer stworzyła Życie i śmierć – nową. zdumiewająco śmiałą wersję legendarnej już powieści. która z pewnością zachwyci czytelników.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.92


:

:

Cena:


Serce w kopercie

Autor: Małgorzata Falkowska

Czy w ferworze świątecznych przygotowań jest czas na miłość?

Poznajcie Natalię – studentkę. wegetariankę i przedsiębiorczą dziewczynę. która by zarobić na życie przerabia kupione w second handach ubrania. A do tego… nienawidzi świąt.

Rezolutna dziewczyna poznaje w randkowej aplikacji Janka – miłośnika kebabu. choć tak naprawdę myśli o Tymku – przystojnym koledze ze studiów. Gdy pewnego dnia omyłkowo otrzymuje paczkę z dziwną przesyłką. postanawia na własną rękę odszukać jej odbiorcę.

Przewrotna historia o tym. że czasami to co wydarza się ‚zamiast’. jest zdecydowanie lepsze…

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 37.9kodeks pracy z komentarzem pdf, słownik etymologiczny języka polskiego online, bajka o słońcu, dieta królów pdf, polska 1939 roger moorhouse, ilustrowane dzieje polski, minecraft malowanka, atlas ziół pdf, gta 5 online poradnik, niewolnictwo w stanach, więzień labiryntu rozkaz zagłady, mag bitewny księga 2, iwona chmielewska oczy, justyna bargielska, na wschód od arbatu, sex bb, integracja sensoryczna na co dzień pdf, mengele anioł śmierci, porozumienie bez przemocy rosenberg, henryk sienkiewicz informacje, kogut domowy, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, niewidzialna transfuzja, biblia polski, rodzaje samorządu, powody do życia, rodzaje ideologii…