Szklana góra

Szklana góra

Autor: Bracia Grimm

W pewnym królestwie rósł magiczny jawor. dzięki któremu spełniały się życzenia. Często siadywała pod nim królowa. spędzając czas ze swoją malutką córeczką. Kobieta kochała córkę. lecz raz. nie mogąc uspokoić dziecka. zawołała nieopatrznie. by dziewczynkę porwały ptaki. Jawor natychmiast spełnił życzenie królowej. Dziecko zniknęło jej z oczu. a ona nie mogła już go odzyskać. Dziewczynka została zamieniona w ptaka. Upłynęły lata. zanim pojawił się rycerz gotowy pomóc zaklętej królewnie.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Walizka pana Hanumana

Autor: Rafał Witek

Był sobie pan Hanuman i była jego walizka… A wszystko zaczęło się pewnej deszczowej wiosny. kiedy do miasteczka Darii przyjechał cyrk. Na wielkich kolorowych wozach widniał napis: ‚Cyrk Pana Hanumana’. Głośne. drewniane domy na kołach. pełne przedmiotów i zwierząt wzbudziły ogromną ciekawość małej dziewczynki. To przecież szansa. żeby przestać się nudzić w deszczowe dni!

Daria ubiera płaszczyk. kalosze. łapie parasolkę i wybiega na ulicę. Znajduje na niej dużą cyrkową walizkę… Kiedy ją otwiera. zaczyna dziać się magia! Tylko. że czary wymykają się Darii spod kontroli. a walizka sprawia kłopoty. Jak sobie z nimi poradzi?

Opowieść o walizce pana Hanumana to niezwykła historia o tym. że każde dziecko posiada swoją magiczną moc. Jest nią fantazja!

Przekonaj się o tym razem ze

4.99: https://woblink.com/ebook/krwawa-noc-w-skolimowie-ludwik-marian-kurnatowski-199220u

Cena:


Sprawa przy drzwiach zamkniętych

Autor: Leo Belmont

Na strychu pewnej kamienicy zostaje znaleziona nieprzytomna kilkuletnia dziewczynka Masza. Dziewczynka ma poważne obrażenia ciała. została brutalnie zgwałcona. O dokonanie przestępstwa oskarżony zostaje cieszący się wcześniej dobrą opinią urzędnik bankowy niższego szczebla – Edward Klein. Przy dziewczynce leży porzucona laska. którą świadkowie identyfikują jako jego własność. Na skutek wstrząsu po traumatycznym przeżyciu Masza cierpi na stany lękowe oraz ataki epileptyczne. Rozpoczyna się przewód sądowy. Zeznaje cała galeria osób. w tym rodzice ofiary. żona podsądnego. mieszkańcy kamienicy. sklepikarze. przyjaciel. lekarz i przełożony z pracy. Ich zeznania nie tylko nie ułatwiają udowodnienia winy podejrzanemu. lecz komplikują sprawę coraz bardziej. Okazuje się bowiem. że nie tylko Kl

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


ISBN

9788328121881: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-pewnej-sasiadki-kapelusz-melania-199236u

Cena:


199296

7.99: https://woblink.com/ebook/milosc-w-hotelu-ritz-cartland-barbara-199296u

1

:

Cena:biblioteka pdf, życie zwierząt, dziennikarz sportowy, bez ciebie świat, borelioza koinfekcje, wrum wrum, walery przyborowski książki, siarka odmiany alotropowe, uzależnienia pdf, voblink, tworzenie świata, nie patrz marcel moss, skąpiec molier, rozwój transportu, kapitan majtas książka, rok 1984 pdf, miłość w czasie rewolucji, stosowanie prawa definicja, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, 13 dzielnica paryz, automatyzacja procesów produkcyjnych pdf, dominik kowalski, remigiusz mróz nieodnaleziona pdf, magiczne drzewo pióro t rexa…