Odyseja Jansona

Odyseja Jansona

Autor: Robert Ludlum

Bohaterem Odysei Jansona (i wcześniejszej Dyrektywy Jansona) jest Paul Janson. kiedyś profesjonalny zabójca w służbie tajnej komórki amerykańskiego wywiadu. zwanej Wydziałem Operacji Konsularnych. obecnie niezależny konsultant do spraw bezpieczeństwa korporacyjnego.Statek Amber Dawn. należący do teksańskiej korporacji naftowej ASC. prowadzi poszukiwania ropy i gazu w Zatoce Gwinejskiej. Misjakończy się sukcesem. Pod dnem oceanu. na wodach należących do wyspiarskiego państewka Isle de Foree. leżą gigantyczne pokłady obu surowców. które mogą przeistoczyć cały rejon w zachodnioafrykańską Arabię Saudyjską.Krótko po wysłaniu informacji o odkryciu Amber Dawn staje się celem ataku grupy zabójców. dysponujących pełną listą przebywających na statku osób. Z masakry wychodzi cało jedynie nieuwzględniony na liście lekarz.Terry Flannigan – uprowadzony w nieznanym kierunku. Janson podejmuje się samobójczej misji: ma odbić Flannigana z rąk porywaczy. Według wszelkich danych zakładnik przetrzymywany jest przez rebeliantów walczących z reżimem dyktatora de Foree. Ibogi. Misja Jansonaprzyjmuje jednak nieoczekiwany obrót.gdy do akcji włączają się bliżej niezidentyfikowanesiły. Iboga znika. a władzę na wyspieobejmuje nowy prezydent. wcześniej przywód carebeliantów. Janson zaczyna podejrzewać.że być może walczy po niewłaściwej stronie. W sprawę zamieszana jest tajemnicza organizacja Securité Referral. zatrudniająca zbuntowanych funkcjonariuszy tajnych służb. Kolejne zabójstwo – Flannigana – nie pozostawia żadnych wątpliwości: wszystkie dotychczasowe wydarzenia są częścią jakiegoś większego planu…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28.5


Echo z otchłani

Autor: Remigiusz Mróz

Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów – bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Dalsze losy Håkona Lindberga. Dija Udina Alhassana i Ellyse.

ISS Kennedy powrócił na Ziemię. która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem. a na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni.

Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie. czekając na dalsze instrukcje tych. którzy podejmą się odbudowy ludzkości.

Co zdarzyło się na Ziemi? I czy okrętom naprawdę nic nie grozi? Wróg wygrał proelium i czeka gdzieś pośród gwiazd. świadomy istnienia gatunku ludzkiego.

Jeden z nich nadal znajduje się w kriokomorze Kennedy’ego. I będzie miał szansę. by odkupić swoje winy… 

:

Cena:


Prosta sprawa

Autor: Wojciech Chmielarz

Powieść sensacyjna mistrza kryminału

Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie. ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel. który przyjechał do Jeleniej Góry. żeby spłacić dawno zaciągnięty dług. Kłopot w tym. że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad. ale wkrótce dowiaduje się. że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy. i czescy mafiosi. Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się. o co tu chodzi. jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła. także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. 

Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna. której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napi

16.9: https://woblink.com/ebook/zapomniani-artysci-ii-rzeczypospolitej-marek-teler-176147u

Cena:


Wędrówka dusz

Autor: Michael Newton

Międzynarodowy bestseller – ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy!

Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Co czeka nas pomiędzy nowymi wcieleniami?

Dr Michael Newton (1931–2016). doświadczony hipnoterapeuta. autor bestsellerowych książek na temat życia po życiu. w „Wędrówce dusz” przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy zdołały sięgnąć pamięcią do wspomnień z życia po śmierci. po poprzednich wcieleniach.

Dzięki ich relacjom zawartym w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania. które od zawsze zadaje sobie człowiek:

 • Czy ludzka dusza jest nieśmiertelna?
 • Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej?
 • Kim są duchow

  27.9: https://woblink.com/ebook/ten-dzien-blanka-lipinska-180292u

  Cena:


  ISBN

  9788366005204: Wydawnictwo

  Format

  29.99: https://woblink.com/ebook/enola-holmes-sprawa-zaginionego-ma

  Cena: 29.25


  EPUB.MOBI

  29696: 28.29

  https://woblink.com/product-publication/download/29696/epub

  :

  Cena:


  Kusząca pomyłka

  Autor: Vi Keeland

  Zniewalająca. niesamowicie kusząca książka jednej z najpopularniejszych autorek romansów!

  Po raz pierwszy spotkali się w pubie. Rachel powiedziała Caine’owi. co myśli o jego kłamstwach i wybujałym ego. Bez wahania zaciągnął jej przyjaciółkę do łóżka. Zapomniał tylko wspomnieć. że jest żonaty. Rachel nie żałowała żadnego słowa. które wtedy wypowiedziała. Na idealnej twarzy Caine’a pojawił się jednak tylko lekki uśmiech…

  Ups. chyba zaszła pomyłka.

  Wyszła. mając nadzieję. że nigdy więcej go nie spotka. A jednak – już następnego ranka okazało się. że Caine jest nowym profesorem na wydziale muzyki w Brooklyn College. A ona właśnie została jego asystentką. Obydwoje niepokorni i piekielnie pociągający. Czy aby na pewno po TAKIM pierwszym spotkaniu zdołają utrzymać odpowiedni

  36.9: https://woblink.com/ebook/porwana-piesniarka-anna-studniarek-danielle-l-jensen-23677u

  Cena:  joe alex czarne okręty, uwikłani tom 2, verner von braun, literatura dziecięca definicja, boroń kaczmarska, zanim się pojawiłeś ebook, sowietyzacja co to, albert jawłowski, intryga krzyżówka, szczesliwi, neurodydaktyka żylińska pdf, wojciech otto, obuch marta, inwazja bazgrołów, diagnostyka labolatoryjna, ustawa o rachunkowości 2019 pdf, pościg elle kennedy pdf chomikuj…