W kinie panoramicznym

W kinie panoramicznym

Autor: Juraj Kováčik

Zbiór jedenastu opowiadań o miłości i śmierci rozgrywających się w różnych czasach i różnych krajach Europy. Bohaterowie opowiadań pochodzą z różnych epok i miejsc – od słowackiej wsi po wielkie miasto. od czasów wojennych przez umacnianie władzy ludowej po korpodemokracje. ale są do siebie podobni w marzeniach. mają za sobą sporo doświadczeń. są życiem rozczarowani i mają nadzieję. że przestanie ono ich zaskakiwać. Poszczególne obrazy są połączone w całość wyłaniającymi się stopniowo powiązaniami prowadzącymi do zaskakujących. a czasem wręcz fatalnych skutków.

To zaproszenie do niezwykłej podróży po oryginalnej wyobraźni pisarza. szczególnie wyczulonej na urodę świata i ludzi. Być może dzięki doświadczeniu fotografa Kováčik może lepiej uchwycić w słowach najważni

:

Cena:


I see you

Autor: Ker Dukey

Idealna pozycja dla fanów serii „Laleczki”!

Devon i Noah są braćmi. których dzieciństwo zostało naznaczone przez okrucieństwo ojca. Noah bezpośrednio uczestniczył w wydarzeniach. które miały miejsce w ciemnej piwnicy. Jego brat robił zdjęcia przyszłych ofiar.

Mogłoby się wydawać. że Devon był na lepszej pozycji. ponieważ nie brał udziału w przestępczych działaniach swoich bliskich. Był tylko fotografem. Tylko że jego umysł. podobnie jak Noaha. został zatruty.

Po latach obaj prowadzą intratny biznes. Mają klientów. którzy powierzają im zadania. Jednak jedno zlecenie jest inne niż wszystkie. Tym razem Devon nie chce tylko obserwować. Ta dziewczyna. Nina. sprawia. że po raz pierwszy w życiu mężczyzna pragnie postąpić inaczej. Pierwszy raz to on chce zostać klientem.

Wyda:

Cena:


Przyczepne historie

Autor: Chip Heath

Dlaczego zapamiętujemy niektóre historie. podczas gdy inne ulegają zapomnieniu? Jak to się dzieje. że niektóre treści docierają do naszej świadomości i zostają z nami na długo. a inne nawet nie zostają przez nas zauważone? Czy istnieje przepis na to. by nasz przekaz stał się viralem?

Bez względu na to. czy jesteś menedżerem. marketerem czy nauczycielem. musisz przekazywać pewne treści. To. co komunikujesz – aby zostało właściwie odebrane i aby dzięki temu nastąpiło przejście od słów do czynów – według braci Dana i Chipa Heathów można właściwie „zaprogramować”. żeby metaforycznie „przyczepiło się” do mózgu odbiorcy. Jak to zrobić?

Ich książka pozwoli ci poznać sześć podstawowych elementów chwytliwych opowieści i koncepcji. dzięki którym każdy twój przekaz

34.9: https://woblink.com/ebook/banda-z-burej-tajemnica-falszywego-mikolaja-magdalena-witkiewicz-195505u

Cena:silent hunter v, inny wiatr, maria remarque, tomas sedlacek, gra o tron audiobook, czciciele, agnieszka stabro, dzieci pana astronoma audiobook, motocyklizm, krwawe więzy pdf doci, football manager 2019 poradnik, agata adamska, góry żmijowe, chemia pierwiastki, ian goodfellow, poziomy inteligencji, metro pdf, dłużniczka, ludzie. krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, w ukryciu nora roberts…