Kryminał pod psem. Strzały nad jeziorem

Kryminał pod psem. Strzały nad jeziorem

Autor: Marta Matyszczak

Wczasów w Barlinku Róża Kwiatkowska nie będzie dobrze wspominać. Dziennikarka została tam oskarżona o popełnienie morderstwa! Ofiarą jest Andrzej Siudek. profesor archeologii podwodnej. który prowadził badania w Jeziorze Barlineckim. Kto naprawdę stoi za śmiercią naukowca? Była żona? Lokalny złodziejaszek? A może archeolożka kierująca konkurencyjną grupą badawczą?

Zszokowana obrotem sprawy Kwiatkowska wzywa na pomoc prywatnego detektywa Szymona Solańskiego. Z nieodłącznym kundelkiem Guciem u boku ruszają na poszukiwanie mordercy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 24.92


https://woblink.com/product-publication/download/187686/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324077847: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/cesarskie-orly-ciemne-chmury-ben-kane-185780u

Cena:


Dzień dobry. północy

Autor: Lily Brooks-Dalton

Przejmująca historia dwojga robinsonów. którzy zmagają się z tęsknotą. miłością. żalem i walczą o przetrwanie w odmienionym świecie.

Augustine od lat bada gwiazdy w odległych placówkach naukowych. Do obserwatorium. w którym pracuje. docierają informacje o katastrofie. Naukowcy muszą pilnie opuścić ośrodek badawczy. ale astronom odmawia wyjazdu.  Samotnie czeka na nadejście nocy polarnej na kole podbiegunowym. do którego – jak sam mówi – pasuje jego wnętrze.

W tym samym czasie pojazd kosmiczny z astronautką Sully na pokładzie zmierza w kierunku Ziemi. Wszystko przebiega zgodnie z planem. aż do momentu. kiedy członkowie załogi tracą łączność z centrum kontroli lotów. Uświadamiają sobie. że prawdopodobnie nie uda im się wrócić do domu.

Losy Augustine

15: https://woblink.com/ebook/zlaczeni-pokusa-cora-reilly-188040u

Cena:nie zaczelo sie od ciebie, dorota rogowska, kontakt. polskie specsłużby w afganistanie, arystoteles retoryka, historia wielkiej brytanii książka, emily giffin książki, joanna chmielewska audiobook, podręcznik chemia klasa 7, darmowe-ebooki.com.pl opinie, proces pielegnowania pediatria, historia alternatywna, słownik terminologii medialnej, anatomia głowy i szyi pdf, waldemar chrostowski książki, ewa kulejewska, piechota polska, czterdzieści pięć, magda mieśnik, pdf kamienie na szaniec, seks autobus…