Bunt zranionych

Bunt zranionych

Autor: Artur Żurek

„Pan Mark Novik nie może się z panem spotkać. Pan Mark nie żyje” słyszy Tomasz Wołyński po przybyciu do Dżuddy w Arabii Saudyjskiej. W Warszawie. dziennikarz Piotr Majski zapowiada ujawnienie zaangażowania polskich banków w nielegalny handel bronią i pranie brudnych pieniędzy. Do akcji wkraczają zaniepokojeni bankowcy. politycy. przestępcy oraz służby specjalne kilku krajów. Zdarzenia na Półwyspie Arabskim i w Europie nabierają tempa. Zabójstwa i porwania splatają się z wątkami finansowymi i politycznymi. Nikt nie jest bez winy. Każdy popełnia cięższe lub lżejsze grzechy. Osobiste zranienia decydują o tym. że niektórzy źli występują przeciwko równie złym lub trochę gorszym. Czy zapobiegną międzynarodowemu spiskowi? Czy ocalą czternastoletnią Linę? Czy przeżyją?

Bunt zrani

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Bitwa o nonsens. Potomne Kapłanek

Autor: Wilk Agata

Charlene przebywa w niewoli na Nuimerah. czekając na dzień. w którym elfy odprawią rytuał i złożą ją w ofierze. Zamknięta w klatce dla ptaków pragnie tylko jednej rzeczy – ocalenia.

To jednak nie jest proste. Wrogowie nieustannie czyhają na jej życie i nie cofną się przed niczym. aby osiągnąć swój cel.

Axel. rzuca się w wir żołnierskich obowiązków. Przyjmuje na swoje barki ochronę Wioski Faunów. jednakże nie wszystko idzie tak. jakby tego chciał. Półdemon nie tylko musi walczyć z najeźdźcami. ale także zmierzyć się ze swoją przeszłością.

Ogień wojny roznieca się na dobre.

Czy Charlene uniknie losu o wiele gorszego niż spalenie na stosie? Czy uda jej się podjąć decyzję. która zaważy nie tylko na jej przyszłości?

Wejdź razem z nami do świat

8.49: https://woblink.com/ebook/grzechy-dziecinstwa-boleslaw-prus-197752u

Cena:


Dziewczyny w przestworzach

Autor: Noelle Salazar

Jest 1941 rok. Audrey Coltrane zawsze chciała latać. Od małego błagała ojca. żeby nauczył ją tego na pobliskim lotnisku w Teksasie. Dlatego też kiedy rozpoczęła się wojna w Europie. bez wahania zapisała się na szkolenie pilotów wojskowych na Hawajach. Teraz nie ma czasu na romantyczne uniesienia. nawet z niezwykle pociągającym porucznikiem Jamesem Hartem. który wkrótce będzie jej tak drogi jak kobiety. z którymi lata.

W jeden pamiętny dzień nad Pearl Harbour traci tak wiele. Strata popycha ją do działania i wkrótce dołącza do korpusu kobiet pilotek.

„Dziewczyny w przestworzach” rzucają światło na mało znany kawałek historii. To portret nieustraszonych kobiet i opowieść o miłości i przyjaźni napisana tak. że poczujemy wiatr we włosach i słone łzy na policzkach.

:

Cena:


Salon baronowej Wiery

Autor: Stanisław Wotowski

Romans kryminalny autorstwa Stanisława Antoniego Wotowskiego z 1932 roku. Miłość krzyżuje się w nim ze zbrodnią. a namiętność z nienawiścią…

‚Po chwili już sunęli wśród różnobarwnych par. na środku sali. A Peggy. w swej zielonej. harmonizującej ze złotem włosów. wieczornej sukience i srebrnych pantofelkach. była tak efektowna i ładna. że niejedne z zachwytem odwracały się za nią oczy. Spostrzegł to Dżordżo i coś go tknęło w serce. Postanowił wykorzystać sam na sam z kuzynką. bo w domu stale ktoś im asystował. i nieco posunąć naprzód swoje sprawy. Czyż wiecznie miał dla niej pozostać tylko nic nie znaczącym adiutantem. którego się toleruje. jako miłego towarzysza na przechadzce. lub dancingu? Tu zbiegały się jego myśli z ojcowskimi myślami. choć znajdowali się jed

7.99: https://woblink.com/ebook/sekta-diabla-stanislaw-wotowski-200933u

Cena:suworow szpieg chomikuj, polska piastów jasienica pdf, daniel keyes – człowiek o 24 twarzach, cukierku ty łobuzie cała książka pdf, książki polityczne, darmowe e booki, elle kennedy pościg chomikuj, wcz skrót, hiszpański podstawy pdf, pacjentka ebook, panna doktór sadowska, ja cię kocham a ty miau, ludzie krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, alicja sinicka oczy wilka pdf, gry robin hood, tomasz kin bez przedawnienia, diabeł na wiosnę…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin