Black notice: część 4

Black notice: część 4

Autor: Petri Lotte

Podczas gdy policja rozpoczyna poszukiwania seryjnego mordercy na terenie Europy. duński śledczy Felix Jørgensen podąża duńskim tropem. poszukując mężczyzny z charakterystyczną wadą wzroku. Wchodzi w posiadanie starych roczników dokumentujących życie szkoły w Dronninggårdskolen w Holte. Okazuje się. że jeden z uczniów odpowiada rysopisowi.

Poza tym wiele wskazuje na to. że sprawca ma pewne przygotowanie medyczne i jest prawdopodobne. że nawet bywa w Szpitalu Krajowym. miejscu pracy pierwszej ofiary oraz hospitalizacji kobiety w śpiączce.

Felix i jego nowa asystentka Kathrine decydują się na zastawienie pułapki na tego operującego w wielu krajach przestępcę. Ich pomysł wiąże się z zagrożeniem dla Kathrine. gdyż mają do czynienia z doświadczonym mordercą. który potrafi wtopić się

3.99: https://woblink.com/ebook/obcy-opowiadanie-erotyczne-slonawski-katja-199798u

Cena:


Złota rączka – opowiadanie erotyczne

Autor: Must Veronica

„Była szczupła. ale nie wychudzona. Płaski brzuch. talia i wystające biodra tworzyły figurę klepsydry. Od pępka do łona biegła nieco ciemniejsza linia. która miała ten sam odcień. co jej włosy. Z jakiegoś powodu. nie czuliśmy cienia zażenowania. gdy ją tak obserwowałem.

Obdarowała mnie swoim pięknym uśmiechem i weszła do wody. Było dla mnie zagadką. dlaczego jeszcze nikt nie zajął się tą piękną kobietą. może sama tego nie chciała’.

Często wspominam czasy. gdy pracowałem jako mobilny monter dla pewnej fabryki pomp. Praca dawała mi możliwość podróżowania do ciekawych miejsc. w których spotykałem wspaniałych ludzi. Szczególnie ciepło wspominam gospodarstwo na wyspie Bornholm. w którym ugościła mnie Pia. Od razu przypadliśmy sobie do gustu. Pia zaoferowała mi no

:

Cena:


Bitwa o nonsens. Potomne Kapłanek

Autor: Wilk Agata

Charlene przebywa w niewoli na Nuimerah. czekając na dzień. w którym elfy odprawią rytuał i złożą ją w ofierze. Zamknięta w klatce dla ptaków pragnie tylko jednej rzeczy – ocalenia.

To jednak nie jest proste. Wrogowie nieustannie czyhają na jej życie i nie cofną się przed niczym. aby osiągnąć swój cel.

Axel. rzuca się w wir żołnierskich obowiązków. Przyjmuje na swoje barki ochronę Wioski Faunów. jednakże nie wszystko idzie tak. jakby tego chciał. Półdemon nie tylko musi walczyć z najeźdźcami. ale także zmierzyć się ze swoją przeszłością.

Ogień wojny roznieca się na dobre.

Czy Charlene uniknie losu o wiele gorszego niż spalenie na stosie? Czy uda jej się podjąć decyzję. która zaważy nie tylko na jej przyszłości?

Wejdź razem z nami do świat

8.49: https://woblink.com/ebook/grzechy-dziecinstwa-boleslaw-prus-197752u

Cena:my z jedwabnego, czwarta rewolucja przemysłowa pdf, pięć dysfunkcji pracy zespołowej pdf, marketing w gastronomii pdf, płomień pod moją skórą pdf, ewa wachowicz sałatki książka, ryksozet, marian banaś opus dei, negger, władysław studnicki książki, ślepnąc od świateł pdf, susza książka, bezmatek, administracyjne kary pieniężne, angielski w tłumaczeniach business pdf, dungeon siege 1, uspokojenie juliusz słowacki, angelologia książka, john bolton książka, whitney g., autostopem przez galaktykę książka…