Pojedynek z przeznaczeniem – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Pojedynek z przeznaczeniem – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Rowena jest jedną z córek wiejskiego doktora. Cała rodzina prowadzi szczęśliwe. ale bardzo skromne życie. Doktor bowiem leczy większość swoich pacjentów nie biorąc od nich nic w zamian. Pewnego dnia w wiosce dochodzi do kolejnego wypadku spowodowanego przez pijanego woźnicę. Jego ofiarą pada młody mężczyzna. Wiejscy mężczyźni przynoszą go do domu doktora . Podczas jego nieobecności poszkodowanym opiekuj się Rowena. Podejrzewa. że jest to ktoś zamożny. Gdy ojciec wraca Rowena dowiaduje się. że poszkodowany to markiz Swayne. bardzo zamożny i przystojny. więc zapewne niedługo ktoś po niego przybędzie. aby zabrać go na leczenie do Londynu. Tym bardziej jest to wskazane. gdyż jego stan jest dość poważny. Rowena jest jednak zauroczona młodym markizem. a i t

9.99: https://woblink.com/ebook/natasza-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199424u

Cena:


1: Autor

:

Cena:


Ronin 2 – Łuk

Autor: Jesper Nicolaj Christiansen

Jeszcze jedna strzała wbiła się w drzewo. Tym razem tylko kilka milimetrów od jego twarzy. Ronin wyciągnął Gôsuto Mêkâ. Miecz zaświszczał ze szczęścia. Ronin zamknął oczy i skoncentrował się.

– Znajdź go – szepnął do zimnej jak lód stali.

Miecz zwrócił się natychmiast w kierunku wielkiego kamienia. Twarz Ronina rozpromieniła się uśmiechem.

-Wiem. gdzie jesteś-krzyknął.

Ronin nadal nie wie. kim jest. Uczy się kierować swoim mieczem. spotkał tajemniczą dziewczynę i dziwnego. starego człowieka. który powiedział mu coś ważnego o jego przyszłości. Historia toczy się dalej… Łuk jest drugim tomem serii o chłopcu. który nie wie. kim jest. ale szybko się dowie. że ma ważne zadanie do wykonania.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Tajemnica Anuszki – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Książę de Ravenstock jest przystojny. wpływowy. zna się na koniach i rozgrzewa kobiece serca do czerwoności. Popada stale to w nowe romanse. uchodząc za lokalnego casanovę. aż do momentu gdy w jego towarzystwie pojawia się młoda Cleodel. Zauroczony piękną. młodą arystokratką postanawia. że z nią się ożeni. Rodzina dziewczyny nie wyraża sprzeciwu. wiedząc jak zamożna partią jest książę. Jedynie jego przyjaciel ma pewne wątpliwości. Niestety potwierdzają się one. kiedy książę Raven przyłapuje swoja ukochaną na zdradzie ze swoim najlepszym przyjacielem. Zdruzgotany tym. co zobaczył odwołuje ślub i udaje się do zakonu. gdzie siostrą przełożoną jest jego rodzona siostra Małgorzata. Chce. aby ta znalazła mu nieskazitelną niewiastę dla realizacji jego planu.

9.99: https://woblink.com/ebook/poryw-uczuc-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199442u

Cena:rozstajne drogi, co mówią zwłoki, bruce lee książka, noah strycker, inside 3, dagome iudex tekst, badanie podmiotowe, pedagogika śliwerski kwieciński pdf, nie-miejsce, medycyna stylu zycia, marsjanie i wenusjanki na randce, video marketing nie tylko na youtube, powiesci, niemiecki a1 słownictwo, mitologia parandowskiego ebook, danuta mylek, biesy pdf…