Cena pokoju

Cena pokoju

Autor: Krzysztof Bonk

Seria Cena – część trzecia – Cena pokoju

Wiedeń bez parawanu turystycznej perełki Europy. Seryjni mordercy. nielegalna prostytucja. dewiacje. islamskie gangi. handel ludźmi. Do konfrontacji z przestępczą pajęczyną oplatającą stolicę Austrii staje poharatany przez życie prywatny detektyw Ali Modry.

Współczesny Wiedeń. Ktoś zabija i okalecza dziewczyny wynajmujące pokoje w stolicy Austrii. Na miejscu zbrodni pozostawia laleczki voodoo z wbitymi w nie szpilkami. Do rozwiązania sprawy morderstw zaangażowany zostaje prywatny detektyw Albert Mokradło.

Tagi: zabójstwo. przemoc. seks. perwersja. narządy. szpilki. lalki. cena. pokój

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Stracona tożsamość

Autor: Ewelina Dobosz

Emily nie potrafi poradzić sobie z traumatycznymi wspomnieniami sprzed dwóch lat. Ucieka w zakupoholizm. przestaje angażować się w wychowywanie syna.

Igor namawia żonę na terapię. jednak ona zdecydowanie odmawia. Zaczynają się od siebie oddalać. a ich małżeństwo zostaje wystawione na próbę. Emily przyjmuje pracę w firmie byłego kochanka. natomiast Igor pozwala się uwodzić koleżance z pracy. pełnej seksapilu Isabelli.

Czy ta próba okaże się dla Emily i Igora zbyt ryzykowna?

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95


ISBN

9788324078950: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/epidemia-od-dzumy-przez-ai

Cena: 5.51


ISBN

9788324061198: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/ksieza-na-ksiezyc-tylko-co-dalej-ks-piotr-pawlukiewicz-188105u

Cena:


ISBN

9788382190007: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/cyjan-camille-gale-193643u

Cena:wady wrodzone u dzieci, literatura popularnonaukowa, metoda case study, poradnik knight, goebbels apostoł diabła, mechanizmy reakcji, współczesna wiedza o polimerach, filozofia 1 liceum, bolesław samoliński, duma i uprzedzenie ksiazka, wiem co jem książka, paweł czado, mowa ciała allan pease, testowanie oprogramowania. podręcznik dla początkujących pdf, transport nowe wyzwania pdf, wenanty katarzyniec polski szarbel, filozofia czynu, renata pajchel, final fantasy xiii poradnik, dziewczyny z makijażem i bez, myślenie pytaniami…