Śmierć Mesaliny

Śmierć Mesaliny

Autor: Leo Belmont

Leo Belmont (1865–1941) był polskim eseistą. poetą. prozaikiem oraz znawcą i tłumaczem literatury francuskiej i rosyjskiej. Napisał wiele pseudohistorycznych romansów. sensacyjnie przedstawiających życie królów. „Śmierć Messaliny” to barwna opowieść o starożytnym Rzymie. poruszająca też wątki filozoficzne i etyczne. Słynąca z urody Messalina jest trzecią żoną cesarza Klaudiusza. Zaniedbywana przez męża. postanawia ośmieszyć go przed całym ludem oraz arystokracją i zostaje nierządnicą.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788381197076: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/symbolika-grafologiczna-dr-ericka-singera-tomasz-pawel-szewczyk-195253u

Cena:


Melodia mgieł dziennych

Autor: Marta Bijan

Świat muzyki. sztuki i uzależnień na tle hipnotyzującej Warszawy pełnej dźwięków

Es ma trzydzieści dwa lata i jest menadżerką młodszej od siebie Melodii – najpopularniejszej wokalistki w kraju. Ich z pozoru niewinne spotkanie na parkingu wytwórni muzycznej wywołuje lawinę zdarzeń i zamienia się w niepokojącą relację. która nieuchronnie zmierza do mrocznego finału.

Gorzka powieść wywołująca niemal namacalne uczucie dyskomfortu. To historia o marzeniach. które okazały się być początkiem drogi do samego piekła.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 13.45ślepia, niecne zamiary, wola sensu, metro 2034 książka, saga zrodzona pdf, dugoni robert, tokarczuk audiobook, andrzej szyjewski, osaczona pola roxa pdf, harry potter i książe półkrwi ebook, wymazane witkowski, jak przetrwać w średniowiecznym krakowie, shibui, origami dla dzieci pdf, piotr solarz…