Klawisze

Klawisze

Autor: Drauzio Varella

Więzienie funkcjonuje według własnego kodeksu postępowania. któremu podlegają wszyscy przebywający za jego murami. Z jednej strony krat osadzeni. często w nieludzkich warunkach. przeludnionych celach. zapomniani przez władze. Z drugiej – funkcjonariusze zobowiązani do ich nadzorowania.

Drauzio Varella ukazuje więzienną codzienność z perspektywy tych drugich – „klawiszy”. nieszanowanych zarówno przez więźniów. jak i przez policję. Ludzi. którzy niejednokrotnie tylko tym różnią się od skazanych. że wolno im co dzień wychodzić na wolność.

Więzienne rebelie. nielojalni współpracownicy. solidarność. egoizm. akty tchórzostwa i bohaterstwa. Varella. naoczny świadek dziesiątek więziennych wydarzeń i przyjaciel wielu strażników karnych. zdaje czytelnikowi be

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.99


Szóste dziecko

Autor: J.D. Barker

OJCZE. PRZEBACZ MI

Taką tajemniczą wiadomość zostawiono przy każdym z ciał odnalezionych w Chicago i Karolinie Południowej. Wszystko wskazuje na to. że za zbrodniami stoi jeden sprawca. Tylko jak wytłumaczyć ofiary oddalone o setki kilometrów?

Gdy FBI i policja w Chicago zmagają się z wszechogarniającym chaosem. w ręce służb oddaje się główny podejrzany w głośnej sprawie Zabójcy Czwartej Małpy. Jego historia nie tylko wywróci śledztwo do góry nogami. ale wpłynie też na życie wszystkich zaangażowanych w nie osób. Gdy przeszłość wyjdzie na jaw. nic już nie będzie takie samo.

W finałowej odsłonie trylogii #4MK J.D. Barker wznosi się na zupełnie nowy poziom. Szóste dziecko to porywające zwieńczenie cyklu. na które warto było czekać.

J.D. Barker – światowej sławy autor bestsellerów. zdobywca licznych nagród literackich. Jego książki porównuje się do dzieł Stephena Kinga. Deana Koontza i Thomasa Harrisa. Mieszka w Pennsylvanii. Nakładem Wydawnictwa Czarna Owca ukazały się Czwarta małpa (2018) i Piąta ofiara (2019) oraz pisany wspólnie z Dacre’em Stokerem Dracul (2020).

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


ISBN

9788380758094: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/polowanie-na-morderce-rachel-caine-andrzej-napieralski-153967u

Cena:edgar allan poe czarny kot, z odwagą w nieznane, reforma katolicka, tomasz szopiński, religijne, mobi książki, tal michaił, generał rozwadowski książka, historia stanów zjednoczonych pdf, egzamin gimnazjalny chemia pdf, wiek niewinności książka, prawdziwa historia świata, piotr bogdalski, dziwne przypadki ludzkiego mózgu pdf, gerokinezjologia, marzycielka michalak pdf, kosmiczny poradnik życia na ziemi…