ISBN

ISBN

9788381358132: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/fast-800-michael-mosley-148335u

Cena:


Dziennik Kasztelana

Autor: Evžen Boček

Ta powieść chwyta za gardło i trzyma do ostatniej strony!

 

Zmęczony metropolią Wiktor wyjeżdża z Pragi. by zostać kasztelanem morawskiego zamku. Pragnie odnaleźć wewnętrzną równowagę i zażegnać kryzys małżeński. Jednak wizja spokojnego życia wśród zabytkowych mebli i dzieł sztuki szybko odchodzi w zapomnienie. Na zamku czeka dość zagadkowy personel oraz… demony przeszłości.

 

Tajemnicze odgłosy i niewyjaśnione zdarzenia przejmują władzę nad Wiktorem i jego rodziną. Czy mają swoje wytłumaczenie? Czy racjonalny umysł Wiktora rozwikła tajemnicę zamku?

 

 Pamiętajcie: niczemu się tutaj nie dziwcie!

 

Evžen Boček – kasztelan. autor bestsellerowej Ostatniej arystokratki i Arystokratki w ukropie.

Wydaw: https://woblink.com/ebook/dobry-wybor-k-a-linde-32831u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/173916/epub

1:

:

Cena:


Poczuj się jak w domu. Projektowanie i stylizacja wnętrz dla każdego

Autor: Frida Ramstedt

W tej książce nie znajdziesz ani jednego idealnego zdjęcia. a nadal jest to

NAJLEPSZY PORADNIK STYLIZACJI WNĘTRZ.

 

Każdy. kto próbował stworzyć wnętrze jak z żurnala. wie. że nie wystarczy skopiować gotowych pomysłów. Nagle okazuje się. że farba wygląda zupełnie inaczej niż na próbce. kolorowe poduszki na sofie jakoś nie współgrają z całością. a efekt końcowy rozmija się z inspiracją prosto z Pinteresta.

Frida Ramstedt. szwedzka guru designu. pokazuje. co tak naprawdę sprawia. że wnętrze jest przytulne. urządzone z gustem i oddaje twoją osobowość. Z genialną prostotą wyjaśnia podstawowe reguły projektowania i stylizacji. dzięki którym samodzielnie zaaranżujesz mieszkanie. nie inwestując w remont. Bo najlepie

:

Cena:nieznośny milioner, sytuacja kafkowska, jakub zemła, problemy ekologiczne, antoni magier, tijan ekipa pdf, neverwinter nights poradnik, zamożność bogactwo, sylwia wilkos, penelope ward mieszkając z wrogiem, moss marcel, arystofanes chmury, uwikłani hudson pdf, podstawy pielęgniarstwa tom 2, riverdale dzień wcześniej, chemia w zadaniach i przykładach, ebooki księgarnia, eksperymenty na biednych, english in medical practice, andrzej w. sawicki…