Pszczelarz z Sindżaru

Pszczelarz z Sindżaru

Autor: Mikhail Dunya

Dawniej prowadziłem interesy w Iraku i Syrii. ale odkąd nastała ta zaraza Daeszu. moją rolą jest ratowanie branek. Telefon dzwoni bez przerwy. Czasem to sami bojownicy sprzedają mi porwane kobiety. Wczoraj uratowałem całą rodzinę. Nie mogłem zmrużyć oka. dopóki w końcu nie przyjechali cali i zdrowi o czwartej nad ranem. O. słyszysz? Znowu ktoś dzwoni.

Od 2014 roku ISIS terroryzuje Sindżar. pustynny region w Iraku zamieszkany przez kilkadziesiąt tysięcy jezydów. Mężczyźni. którzy odmawiają przejścia na islam. są zabijani. a kobiety sprzedawane w niewolę.

W obliczu nieludzkiego cierpienia. jakiego doświadczają mieszkańcy tego regionu. czyny pszczelarza Abdullaha są czymś niesamowitym i budzącym podziw. A on sam jest dowodem na to. że wciąż nie brak ludzi. którzy są gotowi zar

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788378598121: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/milosc-w-ustroniach-malgorzata-kasprzyk-143197u

Cena:


Sekrety i śmierć

Autor: Robb J.D

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji musi znaleźć mordercę. który niemal na jej oczach zadał śmiertelną ranę znanej autorce popularnego programu telewizyjnego. przedstawiającego pikantne plotki o celebrytach.

Utrzymany we francuskim stylu bar Du Vin w centrum Manhattanu nie należy do lokali. które chętnie odwiedzałaby Eve Dallas. szefowa Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji. Zresztą w takich miejscach rzadko dochodzi do rozlewu krwi. Ale pewnego zimnego lutowego wieczoru zostaje tam zamordowana Larinda Mars. dziennikarka prezentująca w swoim programie plotkarskie wiadomości z życia bogatych i sławnych osób. W trakcie śledztwa okazuje się. że ofiara z całym cynizmem szantażowała bohaterów kompromitujących historii. jakie udało jej się odkryć. I oto teraz ktoś śmiertelnie ugodził ją nożem.

Eve Dallas nigdy nie lubiła Larindy Mars. Ale jeszcze bardziej nie lubi morderców. Aby sprawiedliwości stało się zadość. musi dotrzeć do tych wszystkich. którzy padli ofiarą szantażystki. I przy okazji poznaje fakty. o których wolałaby nie wiedzieć.

Robb jest wirtuozem.
‚Seattle Post-Intelligencer’

Unikalna kombinacja thillera i romansu.
‚The Romance Reader’

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts. autorki ponad dwustu powieści. które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów ‚New York Timesa’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4szalenie bogaci azjaci, matka aniołów, edmund de amicis serce, robert monroe pdf, dzienniki sherlocka holmesa, hanna greń książki, grzegorz gorny, inna kobieta, przemiana franz kafka, 9 z dziewięciu światów, pdf ksiazka, historia pielęgniarstwa w polsce, mankiw taylor makroekonomia, na szczycie tom 2 pdf, gospodarka turystyczna definicja, feinweinblein, mobi pdf, to czego o mnie nie wiesz samantha young pdf, poufne grynberg, de grasse tyson, nie idealnie dopasowani pdf, maria borkowska, książka ten dzień pdf za darmo…