ISBN

ISBN

9788365707031: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pod-sniegiem-petra-soukupova-28206u

Cena:


Wizje. czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku

Autor: Michio Kaku

Dokąd zmierza współczesna nauka? Jakie odkrycia w genetyce. kosmologii. badaniach nad sztuczną inteligencją przyniesie XXI wiek? Czy uda nam się rozpocząć podróże w czasie. dotrzeć do gwiazd i spotkać inne cywilizacje w kosmosie? Wizje co do przyszłości nauki snuje w tej książce fizyk teoretyk. który przyczynił się do rozwoju teorii strun. Wspomaga swą wyobraźnię rozmowami z blisko 150 znanymi uczonymi. nierzadko laureatami Nagrody Nobla.

Michio Kaku jest profesorem fizyki teoretycznej na City University w Nowym Jorku i jednym z twórców strunowej teorii pola. Wydał kilka książek. między innymi „Wszechświaty równoległe” i „Dalej niż Einstein”. a bestseller „Hiper­przestrzeń” jego autorstwa został uznany za najlepszą książkę popularnonaukową ro

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Życie jest fajne

Autor: Katarzyna Miller

Dzięki tej książce zrozumiesz. że lepsze od szczęścia jest świadome życie. A czasami można mieć i jedno. i drugie. 

W książce Życie jest fajne lubiana i ceniona psycholożka udowadnia. że życie współczesnej kobiety jest niezwykle długie i pomieści wszystko. Miłość. romans. pracę i dziecko. Ale także chorobę. pustkę. błędy czy traumatyczne przeżycia które oczywiście nie są przyjemnymi doświadczeniami. ale wiele mogą nas nauczyć. zarówno o nas samych. jak i o otaczającym nas świecie.

Ciepła. zabawna książka. która zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących kobiety pytań. To także praktyczny poradnik. podsuwający rozwiązania wielu codziennych problemów.

Katarzyna Miller – psycholożka. psychoterapeutka. filozofka i poetka z kilk

36.2: https://woblink.com/ebook/wizje-czyli-jak-nauka-zmieni-swiat-w-xxi-wieku-michio-kaku-karol-pesz-11996u

Cena:


ISBN

9788363374723: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/rozwoj-taktyki-w-ciagu-wielkiej-wojny-william-balck-tadeusz-rozycki-147881u

Cena: 25.9publio opinie, ewa bauer, boczne drogi, my little pony wyścig, książki ratownictwo medyczne, urodzony zwycięzca 1, odważne dusze pdf, przygody odyseusza komiks, jedna kampania do wolności, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, zabić drozda pdf, makatka grochola, kilka dni z życia alice, finanse publiczne książka, paweł tkaczyk książki, tadeusz tomaszewski psycholog, audiobook do pobrania za darmo…