ISBN

ISBN

9788377917381: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/ziemia-planeta-ludzi-antoine-de-saint-exupery-28353u

Cena:


Królowa oszczędzania

Autor: Cait Flanders

Mniej rzeczy w domu. więcej luzu w życiu – inspirująca historia pewnego eksperymentu

To nie jest kolejna książka o tym. jak żyć w duchu minimalizmu – to prawdziwa historia. która pokazuje jak piękne jest życie bez rzeczy. których nie potrzebujesz.

Cait Flanders szukała ucieczki od codziennych problemów nagradzając się kolejnymi zakupami. Kupowała pod wpływem impulsu myśląc. że dzięki nowym rzeczom poczuje się spełniona. Gdy zauważyła. że szczęście nie nadchodzi. a rośnie tylko dług. powiedziała sobie „dość” i zdecydowała się wstrzymać od zakupów aż przez rok.

„Królowa oszczędzania” to zapis doświadczeń Cait z dwunastu miesięcy niezwykłego eksperymentu. W tym czasie ograniczyła do minimum niezbędne zakupy. pozbyła się siedemdziesięciu procent rzeczy ze swojeg

21.59: https://woblink.com/ebook/jane-goodall-danuta-tymowska-177640u

Cena:


Od Euro Do mundialu. Prawda o reprezentacji

Autor: Roman Kołtoń

Cała prawda o drużynie Adama Nawałki

Pokolenie Błaszczykowskiego. Lewandowskiego i Piszczka już straciło dwa mundiale – w RPA w 2010 roku i w Brazylii w 2014. Nie zdołało również zapewnić sukcesu w finałach EURO 2012. choć byliśmy gospodarzami. W końcu finały EURO 2016 przyniosły radość kibicom Biało-Czerwonych. ale to turniej paradoksów – RL9 jechał do Francji. aby przyćmić gigantów światowej piłki. Cristiano Ronaldo i Messiego. Jednak ‚Lewy’ wrócił do Polski w cieniu Pazdana. Błaszczykowskiego i Fabiańskiego!

Za kulisy EURO 2016 i walki o Mundial 2018 zagląda Roman Kołtoń. reporter Polsatu Sport. który towarzyszy kadrze od dwudziestu pięciu lat. Książka opisuje zmagania boiskowe. ale i tło. Ile Real oferował ‚Lewemu’ i dlaczego zatrzymał go Bayern? Menedżer Kucharski gra przeciwko Bońkowi i o co w tym chodzi? Dlaczego nie znamy miary z Janem Pawłem II i z Lewandowskim? Dlaczego Błaszczykowski – choć przeszedł samego siebie we Francji – nie strzelił decydującego karnego?  ‚Czasem piłkarze się zapomną’ – w piciu.  i co powinien z tym zrobić Nawałka? Dlaczego transfer Kapustki z Cracovii do Leicester jest tak ważny dla małych klubów?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33maria vetulani, o czym szumią drzewa, sposob na elfa, ferdydurke pdf, klamstwa ktorymi zyjemy, jaja faceta, zarys współczesnej ortodoncji, paweł wołoszyn, zranione uczucia, wieża nerona, remigiusz mróz większość bezwzględna, mariusz jedrzejko, tanie ebooki, drużyna wyrzutki, szatan z siodmej klasy audiobook, musk po polsku…