Odzyskaj równowagę hormonalną

Odzyskaj równowagę hormonalną

Autor: Ulrika Davidsson

Odzyskaj równowagę hormonalną. pozbądź się zbędnych

kilogramów. popraw stan zdrowia i nastrój dzięki właściwemu

doborowi spożywanych produktów.

 

Dolegliwości hormonalne dotykają aż osiem kobiet na dziesięć. W książce znajdziesz informacje. wskazówki i rady. a także kilkadziesiąt wspaniałych i łatwych do przyrządzenia przepisów na potrawy. które mogą te dolegliwości złagodzić i sprawić. że poczujesz się lepiej.

Równowaga hormonalna jest konieczna. aby czuć się dobrze i zapobiegać chorobom. Dotyczy to wszystkich kobiet. a zwłaszcza tych w przedziale wiekowym 35-55 lat – gdy zmienia się poziom hormonów. a skutki stresu są bardziej odczuwalne. Dzięki właściwej diecie można wpływać na równowagę hormonalną. a tym samym zachować

31: https://woblink.com/ebook/mnich-tadeusz-bartos-145720u

Cena:


ISBN

9788381750103: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/cyfrowi-ludzie-nasza-czwarta-rewolucja-chris-skinner-146808u

Cena:


Obrońcy mórz

Autor: Stanisław Sadkiewicz

Wojna domowa w Somalii obraca ten kraj w gruzy. Nikt nie pilnuje granic. Nie ma komu bronić zwykłych ludzi. Dla nich to piekło na ziemi. Dla reszty świata – eldorado. Na somalijskie wody terytorialnie bezkarnie wpływają statki międzynarodowych koncernów. Topią w morzu toksyczne odpady. Organizują nielegalne połowy. 

Somalijscy rybacy patrzą na to bezradnie. Głód. nędza i chęć zemsty pchają ich w morze. Tym razem jednak nie będą łowić ryb. Zamierzają polować na ludzi. Porywać ich statki dla okupu. W swoich małych łodziach. ze starymi kałasznikowami w rękach. rzucą wyzwanie światowym potęgom morskim. Choć samych siebie nazwą obrońcami mórz. świat usłyszy o nich jako o somalijskich piratach – wrogach całej ludzkości.

Kim są. czego chcą i jak się im przeciwstawić? Kto jest tym złym? Cz

40.99: https://woblink.com/ebook/lwow-lutz-c-kleveman-147431u

Cena:kroniki akaszy pdf, sarah j maas szklany tron 6, problematyka pracy, cassandra clare diabelskie maszyny, konstrukcje stalowe książka, czerwony kapitan za darmo, jak mówić żeby dzieci nas słuchały audiobook, nie krzycz, gry nemezis, lekkie życie barnaby’ego brocketa, podaruj mi jutro, trzy po trzy fredro, edukacja na ukrainie, ręka mistrza pdf, laureatka nagrody nobla, był sobie pies 2 chomikuj, pani władza, zacharia sitchin, nela i wyprawa do serca dżungli, gra cieni anna tuziak, nie patrz marcel moss, marta szarejko…