Tajemnice Krakowa

Tajemnice Krakowa

Autor: Michał Bałucki

Mistrz komedii Michał Bałucki zabiera czytelników w podróż do XIX-wiecznego Krakowa. Doskonale obrazuje rzeczywistość ówczesnych mieszczan. ich relacje społeczne i wszystko to. czym żyło miasto u stóp Wawelu. Nie brakuje plotek. zdrad i spraw kryminalnych. Cięte pióro Bałuckiego nie szczędzi nikogo. Dostaje się zarówno przestępcom. jak i literatom. Opisom barwnej społeczności towarzyszą odniesienia do topografii Krakowa.

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej. ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi.

W niniejszej publikacji zachowano oryginalną pisownię.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Prawda i życie

Autor: Michael Patrick Lynch

Cynizm wobec wartości prawdy zawsze będzie w interesie możnych. Kiedy różnica między tym. co jest. a co nie jest prawdziwe. zaczyna wydawać się mniej istotna albo mniej uchwytna. narracja dyktatora. skrajnego nacjonalisty bądź tyrana. staje się bardziej uwodzicielska. Opowieści władzy. O czym wiedzieli Orwell. Arendt i Miłosz. są często przebrane za głos rozsądku.

A teraz mogą być przebrane za głos waszego przyjaciela. którego echo dochodzi z portalu Facebook. W rzeczywistości nie są jednak żadnym z tych głosów. To dlatego zrozumienie filozoficznych korzeni prawdy i naszych błędnych mniemań o niej jest nadal ważne. ważniejsze niż kiedykolwiek.

Fragment książki

Status moralny

Serię zapoczątkowało wydani

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


202618

54: https://woblink.com/ebook/historia-wspolczesnej-afryki-martin-meredith-stanislaw-pilaszewicz-202618u

1

:

Cena:


Jej orgazm najpierw.

Autor: Ian Kerner

Od niepamiętnych czasów mężczyźni walczą z szybkimi reakcjami na bodźce seksualne. by znaleźć sposób na doprowadzenie do orgazmu znacznie wolniej reagującej kobiety. cóż. odpowiedź leży na końcu męskiego języka. Jej orgazm najpierw to kompendium wiedzy o technikach seksu oralnego. który jest niezawodnym sposobem na zapewnienie partnerce prawdziwej rozkoszy. Autor – seksuolog kliniczny twierdzi. że seks oralny przez długi czas uważany jedynie za element gry wstępnej. powinien stanowić główne danie erotycznego menu. Wychodząc z założenia. że niewielu mężczyzn potrafi poprosić o pomoc i wskazówki dotyczące życia seksualnego. Ian Kerner postanowił napisać książkę dla nieśmiałych. Powstał poradnik. dzięki któremu kobiecy orgazm przestaje być dla mężczyzn tajemnicą!

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9


199825

2.99: https://woblink.com/ebook/milf-opowiadanie-erotyczne-b-j-hermansson-199825u

1

:

Cena:


Licząc gwiazdy

Autor: Urszula Jaksik

Mówią: Prawda może cię uzdrowić. ale czy na pewno…

Kobieta na rozdrożu – powieść pióra Urszuli Jaksik

Magda. razem z synek i nowymi doświadczeniami. wraca z Irlandii do Polski. W krainie lodu i ognia zrozumiała. że pragnie zmiany. Michał. jej przyjaciel stał się bliższy. Z mężem. Konradem nie może dojść do porozumienia. – z dnia na dzień staje się dla niej kimś obcym.

”Licząc gwiazdy” – studium małżeńskiego życia

Kiedy bohaterka rozmyśla nad sensem swojego małżeństwa. poznaje nowe fakty na temat wspólnego. życia. “Licząc gwiazdy” to opowieść o kłamstwie. niewielkich. codziennych oszustwach które stawiają na szali wspólne szczęście. Czy bohaterka odzyska utracony spokój? Czy podoła wyzwaniom. stawianym przed nią życie? Czy wybaczy kłamstwa?

Licząc gwiazdyUrszuli Jaksik to pogłębione studium małżeństwa. potrzeby bliskości i trudnych. życiowych wyborów.

Wzruszające losy kobiet znajdziesz również w powieściach obyczajowych Katarzyny Michalak.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30einstein jego życie jego wszechświat chomikuj, rafik schami, spod kościoła, finanse unii europejskiej, ja robot, słońce i jej kwiaty, małe życie audiobook, ryszard kapuściński cesarz pdf, eli eli, uwikłani chandler pdf, apel jasnogórski chwyty, urszula dudziak książka, erp sap, wampir z kc audiobook, gastrofizyka, książka 365 dni pdf, anna koralewska, w dwóch…