Więcej niż siostry

Więcej niż siostry

Autor: Mariola Zaczyńska

Dziennikarka Benita Batory (zwana Bibi) po latach pracy w telewizji wraca do rodzinnego miasta i zaczyna wszystko od nowa. Jest ambitną. energiczną. otwartą dziewczyną. wieczną optymistką. Ma lekki stosunek do mężczyzn i miłości.
Niespodziewanie pojawia się też jej dawna przyjaciółka Roma – owiana legendą ratowniczka. pracująca z psem tropiącym. Zamknięta w sobie. harda i nieufna.

Są prawie jak siostry. I jak ogień i woda. Benita – odważna i pyskata. Roma – ma misję pomagania innym i… skomplikowany charakter. Obie wychowane bez ojców. łakną męskiej aprobaty i uczucia. Każda radzi sobie z tym pragnieniem inaczej.
Niestety. czasem chcą tego samego… A to ciężka próba dla przyjaźni. Czy siostrzana więź przetrwa? Czy da się pogodzić ogień z wodą?

Syndrom nieobecnego ojca. Ile kobiet zmaga się w z nim dorosłym wieku? Wiele. A będzie ich coraz więcej. Bo takie czasy… Ta książka jest dla nas. córeczek tatusia. którego zabrakło. Bo mimo że napisana lekko. osadzona w sensacyjnym entourage’u z dreszczykiem thrillera – poruszy w niejednej kobiecie czułą strunę.

Niestety. kochane. nie znajdziecie tu odpowiedzi na pytanie. jak sobie radzić. Ja jej nie znam. Radzę sobie. jak umiem. I ciągle tęsknię za moim Ojcem.

Mariola Zaczyńska

Mariola Zaczyńska – dociekliwa i stojąca zawsze w obronie słabszych dziennikarka. Walcząca o prawa zwierząt właścicielka gromady przygarniętych psów. Temperamentna i lojalna na zabój przyjaciółka. Autorka pięciu powieści.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788381197496: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/byl-sobie-chlopiec-anna-esavna-204139u

Cena:


Omyłka

Autor: Bolesław Prus

„Omyłka” to nowela autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

Nowela Bolesława Prusa. Opublikowana została po raz pierwszy na łamach czasopisma ‚Kraj’ (14 grudnia 1884 – 4 stycznia 1885). Pierwsze wydanie książkowe ukazało się w 1888 r.Akcja toczy się w małym miasteczku w przededniu oraz w trakcie powstania styczniowego. Narrator opowiada o czasach swojego dzieciństwa. kiedy miał siedem lat i na opisywane wydarzenia patrzy raz okiem siedmiolatka. a raz człowieka dorosłego. Był to celowy zabieg autora. by ochronić swój utwór przed ingerencją cenzury carskiej.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49dzikie serce tekst, jolanta kosowska, ryk kamiennego lwa, tygodnik po, egzaltowany, orzeł biały 2 audiobook, rzeczy których nie wyrzuciłem pdf, na plaży chesil pdf, renata godlewska, fizykoterapia medycyna uzdrowiskowa i spa, anna anders-nowakowska, zbójcy schiller, jak sie nie zabic i nie zwariowac pdf, tom phillips, wacław potocki transakcja wojny chocimskiej, pokrzyk chomikuj…