Ścigając księżyc.

Ścigając księżyc.

Autor: Robert Stone. Alan Anders

JFK podjął się historycznego zadania wysłania ludzi na Księżyc. Oto opowieść o wizjonerach. którzy pół wieku temu pomogli urzeczywistnić jego wizję.

Książka towarzyszy filmowi stacji PBS pt. ‚American Experience’.

Pisarz i producent Robert Stone (wg „Entertainment Weekly” „jeden z naszych najważniejszych dokumentalistów”) przedstawia te istotne postaci w wymiarze głębszym niż produkcja PBS i błyskotliwie kreśli ich życiorysy.

W 1961 roku prezydent John F. Kennedy przedstawił wart 20 mld dolarów plan lądowania człowieka na Księżycu jeszcze przed końcem dekady. Ścigając Księżyc. opierając się na relacjach świadków oraz niedawno odkrytych materiałach archiwalnych. po raz pierwszy ujawnia nieznane opowieści o fascynujących osobach. kt

:

Cena:


ISBN

9788381195607: Wydawnictwo

Format

16.99: https://woblink.com/ebook/sztuka-umierania-andrzej-sitarek-176707u

Cena: 48


Pod tym samym niebem

Autor: Katarzyna Kielecka

Lilianna wiedzie szare życie zwykłej księgowej. Jej czas wypełnia córka. przyjaciółka Kinga oraz praca. Pewnego grudniowego dnia Lilianna otrzymuje tajemniczy list. w którym nieznana dotąd cioteczna babcia informuje. że przekaże jej w spadku dom. jeśli dziewczyna zgodzi się na warunki testamentu. Lilka. za radą Kingi. nie traktuje tej wiadomości poważnie. Tymczasem świat obu kobiet niemal z dnia na dzień staje na głowie.

Czy przyjaciółki pozwolą. by świąteczny czas stał się dla nich niczym operacja na otwartym sercu? Czy znajdą w sobie odwagę. by zrozumieć przeszłość i otworzyć się na to. co niesie im życie?

Rodzinna opowieść o szacunku. tolerancji i o tym. jak z pozoru błahe decyzje i zdarzenia potrafią zmienić losy człowieka.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena:


A jeśli ciernie

Autor: Virginia C. Andrews

Żeby chronić dzieci. Cathy i Chris ukrywają wstrząsającą. mroczną prawdę. Ktoś jednak zna ich sekret. I nie przestaje ich obserwować.

Cathy. w dzieciństwie więziona na strychu przez okrutną matkę i babkę. dziś razem z Christopherem tworzy ciepły. kochający dom dla swoich dzieci: przystojnego i utalentowanego Jory’ego. obdarzonego bujną wyobraźnią Barta i uroczej adoptowanej córeczki.

Wszystko się zmienia. gdy do domu obok wprowadza się starsza kobieta w towarzystwie ekscentrycznego lokaja. Bart zaczyna ją odwiedzać. a ona rozpieszcza go słodyczami i nalega. by nazywał ją babcią.

Z każdą wizytą chłopiec coraz bardziej się zmienia. aż w końcu Cathy i Chris uświadamiają sobie. że koszmary z przeszłości wróciły. Czy stracą to. co dla nich najdroższe?

Siła książek V.C. Andrews polega na połączeniu przedziwnych wątków z napięciem emocjonalnym bohaterów uwięzionych w pułapce.

‚The Times’

‚A jeśli ciernie’ to trzecia – po ‚Kwiatach na poddaszu’ i ‚Płatkach na wierze’ – księga sagi rodziny Dollangangerów. najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C. Andrews. Jej książki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. sprzedały się dotąd na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy.

W przygotowaniu są kolejne części sagi: ‚Kto wiatr sieje’ i ‚Ogród cieni’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32sekrety storytellerów, paweł grzybowski, śmierć iwana iljicza pdf, java dla początkujących pdf, olga rudnicka natalii 5, dzieje polski tom 4, ksiazki 2020, kacper niewypał, andreas moritz oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego pdf, misha glenny, obrońca doktryny, medycyna estetyczna i kosmetologia, grzegorz braun monika braun, zwierzę zwane człowiekiem pdf, silent hill downpour poradnik, międzynarodowe stosunki gospodarcze pdf, hanka lemańska, piotruś pan w ogrodach kensingtońskich, medaliony zofia nałkowska streszczenie, ślepowidzenie peter watts, ella zakleta…