Pierwszy bandzior

Pierwszy bandzior

Autor: Miranda July

Gdy szefowie proszą Cheryl o udzielenie gościny ich córce Clee. poukładany świat kobiety zaczyna się chwiać w posadach. Z czasem okazuje się jednak. że właśnie Clee – młoda. samolubna. przekonana o swojej doskonałości. piękna i leniwa blondynka – wniesie do hermetycznego życia Cheryl to wszystko. czego potrzebowała i ciągle poszukiwała.

Miranda July opowiada historię znerwicowanej. przytłoczonej codziennością czterdziestotrzyletniej kobiety. Wiecznie zestresowana Cheryl mieszka sama. walczy z natręctwami. ale także z humorystycznymi przypadłościami. To bohaterka. w której każda z nas odnajdzie część samej siebie i będzie się zżymać. że można być tak strasznie dziwną. a jednocześnie ujmującą osobą.

„Czy rzeczywiście «życie składa się głównie z rezygnowania z rze

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324075751: Wydawnictwo

Format

15.74: https://woblink.com/ebook/kosmiczne-wyzwania-jak-budowac-statki-kosmiczne-dogonic-komete-i-rozwiazywac-galaktyczne-problemy-b-chmielewski-artur-zambrzycka-koscielnicka-e–206688u

Cena: Zambrzycka-Kościelnicka E.


Wdzięczność

Autor: Liv Larsson

Jeśli chcesz częściej czuć się szczęśliwy. przeczytaj tę książkę. a przede wszystkim użyj jej.

Dostajesz do ręki narzędzie. które pomoże ci silniej odczuwać wdzięczność i bardziej doceniać to. co masz. Dzięki temu narzędziu możesz się uczyć. jak aktywnie wpływać na przeżywanie szczęścia. zamiast być biernym i tylko tęsknić do miejsca lub do stanu. w którym chciałbyś się znaleźć.

Wdzięczność pozwala podwyższyć poziom zadowolenia z życia i odkryć. co jest w nim naprawdę ważne. jest sposobem pielęgnowania związków. ułatwia uzupełnianie zapasów energii i wchodzenie w głębszy kontakt z ludźmi. Ułatwia też refleksję nad tym. co zostało ci dane. jest drogą do dokonywania bardziej świadomych wyborów.

Ta książka zawiera ćwiczenia wdzięczności na 52 tygodnie. Wykonując je. przeżyjesz cały rok wdzięczności. a uczucie szczęścia stanie się twoim wiernym towarzyszem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99morderstwo w orientekspresie, zły tyrmand, forever my girl po polsku, tata mimo woli, abc nowela, monteskiusz filozofia, rana wojciech chmielarz, miasto snów, barbara engelking dzieci, gazety do pobrania za darmo, podstawy mechatroniki pdf, ewangeliczny instytut biblijny, wariat na wolności, schaffer psychologia rozwoju od dziecka do dorosłości pdf…