Świętość to norma! Scenariusz gry katechetycznej – ebook

Świętość to norma! Scenariusz gry katechetycznej – ebook

Autor: Justyna Bartoszyńska

Bal Wszystkich Świętych jako alternatywa dla Halloween trochę już nam spowszedniał? Poszukajmy nowego sposobu. by zaprzyjaźnić naszych uczniów (i nie tylko) ze świętymi!

Gra Świętość to norma! jest doskonałą propozycją zarówno dla katechetów. jak i dla duszpasterzy. Można ją przeprowadzić przy wielu okazjach: w szkole. jako oryginalne przygotowanie do uroczystości Wszystkich Świętych; podczas rekolekcji szkolnych lub parafialnych; na obozie dla służby liturgicznej ołtarza; podczas parafialnego pikniku rodzinnego. Można ją rozbudowywać – np. dodając postaci świętych i błogosławionych ważne dla danej społeczności. różnicując stopień trudności zadań ze względu na wiek uczestników.

Przygotowanie i przeprowadzenie tej zabawy to zarazem doskonała okazja do zintegrowania grona pedagogicznego. rodziców uczniów. różnych środowisk gromadzących się wokół parafii.

Publikacja zawiera:

* scenariusz gry.

* szereg wartościowych sugestii. popartych doświadczeniem w organizowaniu podobnych wydarzeń.

* materiały pomocnicze.

* kody QR prowadzące do materiałów graficznych przydatnych w przeprowadzeniu gry.

Justyna Bartoszyńska jest katechetką i autorką licznych publikacji katechetycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w rozmaitych szkołach. od podstawowych po średnie. od tradycyjnych po integracyjne oraz te pracujące metodą Montessori. Prowadziła warsztaty biblijne i judaistyczne dla młodzieży oraz dorosłych. a także szkolenia dla katechetów. Wielokrotnie organizowała niekonwencjonalne rekolekcje szkolne i parafialne w różnych miastach i środowiskach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 9.75


https://woblink.com/product-publication/download/202637/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324224661: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/alter-christus-krytyczna-rekonstrukcja-swiatopogladu-jana-pawla-ii-kazmierczak-zbigniew-207077u

Cena:sławek muturi, grzebałkowska komeda, moszyński kultura ludowa słowian pdf, ulana kraszewski, zbiór zadań matematyka gimnazjum pdf, jałoszyński, maria konopnicka jak to z lnem było, ewa bobrowska, elektrotechnika zadania, książka za niebieskimi drzwiami, maria dąbrowska dzienniki, josef allerberger, greenberger piwo, sołdat nikulin, michał jesionowski książka, franciszek adamski, polowanie na czerwony październik książka, tina mouneimne, curyło ginekolog, książki o depresji…