https://woblink.com/product-publication/download/10063/epub

https://woblink.com/product-publication/download/10063/epub

1:

:

Cena:


Tajemniczy ogród

Autor: Frances Hodgson Burnett

„Tajemniczy ogród” opowiada o niezwykłym spotkaniu dwojga samotnych dzieci. z których każde nosi w sercu swoje krzywdy i troski. Miejscem ich spotkania jest stary. przytłaczający dom. w którym wciąż panuje nastrój nieukojonej żałoby. Dzieci. po przełamaniu pierwszych lodów. zawiązują przyjaźń. i wspólnie przywracają do życia bajkowy. zaniedbany ogród.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


Władca Barcelony II: Morze ognia

Autor: Llorens Chufo

‚ ”Morze ognia” ukazuje Barcelonę u schyłku panowania Ramóna Berenguera I. Martí jest teraz właścicielem jednej z największych fortun hrabiowskiego miasta. Choć w interesach handlowych wiedzie mu się znakomicie. los nie szczędzi mu ciosów w życiu prywatnym. Ukochana Ruth umiera przy narodzinach drugiego dziecka. Pozostaje mu jedynie córka Marta; dla niej postanawia żyć dalej. Kiedy Marta ma kilkanaście lat. pragnąc zapewnić dziewczynie bezpieczeństwo i odpowiednie wykształcenie. oddaje ją pod opiekę hrabiny Almodis – żony Ramóna. władcy Barcelony. Sam musi opuścić miasto. by odzyskać jeden ze swoich statków. porwany wraz z załogą przez pirata Naguiba. W bitwie z Naguibem Martí użyje „greckiego ognia”. potężnej broni. którą otrzymał od swojego przyjaciela Rashida. strażnika formuły jej wytwarzania. Sekret „greckiego ognia” pragną poznać także inni ludzie. niechętni Martíemu. Pozbawiona opieki ojca Marta narażona jest w kipiącym od intryg pałacu Berenguerów na wiele niebezpieczeństw. Pomiędzy synami Ramóna. pierworodnym Pedro Ramónem. bliźniakami Ramónem Berenguerem II i Berenguerem Ramónem. toczy się bezpardonowa walka o sukcesję po ojcu. której ofiarą padnie Almodis. Największy wróg Martíego próbuje przejąć jego majątek i dobrać się do jego córki. W średniowiecznym świecie podziałów i uprzedzeń prawdziwa miłość jest nie do pomyślenia… ‚

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31.5


Dom na kurzych łapach

Autor: Sophie Anderson

Magiczny świat. w którym budząca grozę „Baba Jaga” spotyka „Anię z Zielonego Wzgórza”

Fantastyczna baśń o przeznaczeniu i sile przyjaźni oraz rodzinnych więzów.

Dwunastoletnia Marinka mieszka z babcią w niewielkiej chatce. Co może być w tym niezwykłego? Cóż. nie każdy mieszka z prawdziwą Babą Jagą w domu na kurzych łapach. który co chwilę wędruje w inne miejsce. Może ukrywać się w ciemnym lesie. lub przycupnąć pod szczytem wysokiej góry. gdzie nikt go nie znajdzie. Nikt z żywych.

Babcia jest Strażniczką Bramy pomiędzy światami i wskazuje drogę umarłym. Marinka czuje się przez to bardzo samotna. Jak ma znaleźć przyjaciela. mieszkając w domu. który wciąż ucieka od ludzi pełnych życia?

Kiedy poznaje dziewczynkę ze świata umarłych postanawi

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99potęga teraźniejszości pdf, ella frank try, szkoła szpiegów pdf, wpływ internetu na relacje międzyludzkie, szelest słów, lek przestrzeni, daniel silva książki, muzyka duszy, lidia winniczuk, grobbing co to, no właśnie, uwikłanie zygmunt miłoszewski, neurodydaktyka żylińska pdf, gry czarny kot i biedronka, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, tokyo lifestyle book, książki do wygrania, uwięzione natasha preston, niebezpieczne kobiet…