Kwiaty zła

Kwiaty zła

Autor: Baudelaire Charles

„Kwiaty zła” to wydane w 1857 roku najbardziej znane dzieło Charlesa Baudelaire’a. Autor porusza w nim odważne. erotyczne tematy. obrazuje brzydotę. śmierć oraz zło. co wywołało niemały skandal. Baudelaire oraz jego wydawca zostali skazani podczas procesu sądowego na karę grzywny za niemoralność. a z tomu usunięto sześć wierszy. Charles Pierre Baudelaire był francuskim poetą parnasistą. prekursorem symbolizmu i dekadencji. należał do tzw. poetów przeklętych.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Życie i miłostki imperatorowej Katarzyny II

Autor: Stanisław Antoni Wotowski

Stanisław Antoni Wotowski to owiany aurą tajemniczości i kontrowersji twórca okresu dwudziestolecia międzywojennego. Zasłynął jako znawca okultyzmu. magii i masonerii. Był policjantem. a jako prywatny detektyw tropił skandale towarzyskie. skąd czerpał materiał do swojej twórczości. Pisał kryminały. których akcja często rozgrywała się w wyższych sferach. oraz tzw. sensacyjne powieści historyczne. w których wątki faktograficzne oplatał sensacyjną fabułą. Równie tajemnicza jak jego życie była jego śmierć – do dziś niewyjaśniona.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Dziewczyna z kamerki – opowiadanie erotyczne

Autor: Vild Lisa

‚To jest tak złe – myśli. gdy palce badają skórę – tak złe. ale tak cudowne. Na moment całkiem zapomina. że wpatrują się w nią setki oczu. Teraz cały świat ogranicza się do dźwięku jej urywanego. zdyszanego oddechu i dotyku palców zmierzających do majtek.’

Ella dramatycznie potrzebuje pieniędzy. Dlatego robi coś. czego w innej sytuacji nigdy by nie zrobiła. Gdy opuszcza żaluzje. naciska przycisk. a ubrania jedno po drugim lądują na podłodze. Obnaża się całkowicie i choć to. co robi. jest absolutnie niedopuszczalne. nigdy wcześniej nie czuła czegoś bardziej właściwego.

Dziewczyna z kamerki to pierwsza z trzech części serii. która opowiada o młodej. niedoświadczonej kobiecie odkrywającej siebie i własną seksualność.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99hashimoto na widelcu, fiodor dostojewski zbrodnia i kara, quiz o książkach dla dzieci, międzynarodowe stosunki gospodarcze pdf, wydawnictwo znak nowości, ksiazka online, warszawa kryminalna, michał herer, jurassic park książka, dzisiaj trzeba wybrać piotr glas, laureatka nagrody nobla, jak to z lnem bylo, czarni paweł reszka, oczami jezusa pdf, gimnastyka podstawowa, awaryjna miłość, dan brown nowa książka, ketogeniczna biblia pdf, sekrety storytellerów, oczy ciemności ebook, angielski gramatyka pdf…