Fit przepisy od baletnicy

Fit przepisy od baletnicy

Autor: Ovsyankina Svetlana

Baletnica gotuje!

Chcesz wiedzieć. jak jeść lekko. smacznie i zdrowo? Jak poprawić sylwetkę. a przy tym mieć siłę do codziennej aktywności. a nawet do intensywnych treningów?

Svetlana Ovsyankina. tancerka Polskiego Baletu Narodowego i autorka popularnego profilu na Instagramie. dzieli się sekretami swojej kuchni! W tej książce udowadnia. że pasja do sportu i miłość do jedzenia mogą iść w parze. Nie potrzeba bolesnych wyrzeczeń ani długich godzin w kuchni! Gotowanie może być proste. a zdrowe jedzenie łatwo dostępne – także dla osób zajętych lub bardzo aktywnych fizycznie.

Poznaj 100 przepisów na lekkie i pożywne dania. które zasmakują całej rodzinie i zagoszczą w twojej kuchni na stałe!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 3


Na wszystko jest sposób

Autor: Renata Piątkowska

Na babcię. która poucza i poucza. na bałagan w pokoju. na zarazki na rękach i nawet na sąsiadkę. która chyba jest czarownicą – na wszystko jest sposób!

Piotruś. choć mały. nieźle sobie z tymi problemami radzi. Może dlatego. że nie boi się przygód?

Może. bo mama jest blisko?

A może po prostu wie. że z każdej sytuacji da się znaleźć jakieś wyjście.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9


Kraina zwana Tutaj

Autor: Cecelia Ahern

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek. gdzie się podziewają zgubione rzeczy?

Od dnia. w którym zniknęła jej przyjaciółka ze szkoły. Jenny-May Butler. Sandy Shortt nie przestała zastanawiać się. gdzie podziewają się zagubieni ludzie i przedmioty. Znalezienie odpowiedzi na to pytanie stało się celem jej życia.

Jack Ruttle za wszelką cenę pragnie odnaleźć młodszego brata. Donala. który rok wcześniej zniknął nagle. niczym sen złoty. Kiedy wpada mu w ręce ogłoszenie Sandy w biurze osób zaginionych. uznaje. że to odpowiedź na jego modły i kobieta pomoże mu odnaleźć zaginionego członka rodziny.

Potem jednak Sandy również znika. lądując z dala od jedynego świata. który znała. Teraz pragnie już tylko odnaleźć drogę do domu.

27.99: https://woblink.com/ebook/chlopiec-pochlania-wszechswiat-dalton-trent-180468u

Cena:


Henryk

Autor: Wojciech Karpiński

Henryka Krzeczkowski (1921–1985) to oficer komunistycznego wywiadu i mentor młodych konserwatystów. wychowanek żydowskiego gimnazjum i członek redakcji katolickiego „Tygodnika Powszechnego”. który zmieniał nazwiska i fabularyzował swój życiorys. będąc przy tym człowiekiem prawym i konsekwentnym. Książka Karpińskiego w mistrzowski sposób pozwala dociec. kim był Henryk Krzeczkowski. zrozumieć. na czym polegała siła jego oddziaływania i życiowa strategia. w której zmyślenie skrywało to. co głęboko prawdziwe.

„Henryk potrafił narzucić swą osobowość. styl myślenia i zachowania. choć czasem przecież nachodziła wątpliwość. czy pod kolejnymi maskami istnieje osobowość i jaka ona jest naprawdę. Umiał budować własną mitologię czy też dobrze projektował swoje duchowe drzewo

31.9: https://woblink.com/ebook/potega-niedoskonalosci-navarro-tomas-stanislaw-bonczyk-177943u

Cena:


Liber BDSM

Autor: Hex Tom

Tom Hex jest mało znanym. ale za to bardzo utalentowanym przedstawicielem nowoczesnej szkoły magicznej Divine Mystery Order. Związany ze Świątynią A (The A Temple). Mistycznym Czarostwem (Mystic Wisecraft) i kultem Genter-gavet Okkan. praktykuje czary dla dobra swojego i społeczności lokalnej. Hex to także poeta. pisarz. muzyk i performer. Uznany za wizjonera. w wolnych chwilach między objawieniami prowadzi restaurację wegetariańską. której specjalnością jest wegańskie sushi. O przygodach Hexa i jego grupy kalifornijskich czarownic możemy dowiedzieć się z wydanego niedawno tomu Księga Sfery.

 

Liber BDSM to krótki podręcznik specyficznego rodzaju magii.

Unikalna metoda wprowadzania pożądanych zmian w świecie zewnętrznym i wewnętrznym siłą własnej woli łączy w sobie esencję takich praktyk

:

Cena:antonio agnieszka siepielska pdf, tim ferriss narzędzia tytanów, apollo i boskie próby mroczna przepowiednia pdf, nathaniel branden 6 filarów poczucia własnej wartości pdf, nie myśl, mleko i miód pdf, brunon hołyst kryminalistyka pdf, autoportret reportera, hitler narodziny zła, anna helena gąsiorowska, jacek wozniakowski, logika talmudu pdf, na wspolnej peb, serious sam drugie starcie, naturalizm definicja, audiobooki ranking, randall wallace, andrzej polak, resnick halliday pdf, elementy rynku, kurs cudów pdf, memorix anatomia pdf chomikuj, religia na bliskim wschodzie, widmo komunizmu…