1

1

:

:

Cena:


ISBN

9788366718500: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moc-czarownicy-mat-auryn-201304u

Cena:


1

:

:

Cena:


Zwycięstwo

Autor: Joseph Conrad

‚Zwycięstwo’ to powieść Josepha Conrada. wybitnego angielskiego pisarza polskiego pochodzenia.

Powieść opisuje losy samotnego Szweda. Axela Heysta który spędza większość czasu na odosobnieniu na tropikalnej wyspie. Kiedyś pracował dla firmy Tropical Belt Coal Company. ale gdy zmarł właściciel. Morrison. firma przeszła w stan likwidacji. Heyst wegetuje. na co dzień widując się z kilkoma tubylcami. W hotelu Schomberga spotyka Lenę. wędrowną muzyczkę i zabiera ją na swoją wyspę. W tym samym czasie do hotelu przybywa para hazardzistów i oszustów. Mr. Jones i Martin Ricardo. Usłyszawszy. że Heyst ma pieniądze. udają się na jego wyspę. udając rozbitków. 

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Przystanek szkoła. Lena. teczka i niezwykła nagroda

Autor: Karolina Kwaśnik

Mimo że Lena obdarzona jest niezwykłym talentem plastycznym. nie potrafi uwierzyć w to. że jej prace mogłyby się komuś spodobać. W końcu jednak zdobywa się na odwagę i postanawia wystartować w szkolnym konkursie. Pech sprawia. że w ostatniej chwili gubi swoją teczkę z rysunkami. Czy gorączkowe poszukiwania przyniosą spodziewany efekt? Kto wygra konkurs? Czy warto za wszelką cenę walczyć o swoje? Odpowiedzi nie zawsze są takie oczywiste.

„Przystanek Szkoła” to seria książek o młodzieńczych perypetiach dzieci z jednej okolicy.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 23


ISBN

9788382261073: Wydawnictwo

Format

4.49: https://woblink.com/ebook/syrena-anton-czechow-201277u

Cena:


ISBN

9788382260687: Wydawnictwo

Format

4.49: https://woblink.com/ebook/opowiadanie-lekarza-boleslaw-prus-197795u

Cena:saga bałkańska, władca pierścieni powrót króla audiobook, ian caldwell, nienacki audiobook, cudaczek wyśmiewaczek tekst, pewnego razu w nibylandii, słownik logopedyczny, drugi przekręt natalii, prześniona rewolucja, justyna bargielska, paweł kleka, 12 życiowych zasad antidotum na chaos pdf, europa 1939, moja piątka z cambridge, boska komedia dantego pdf, kopia doskonała, stephen king marzenia i koszmary, prowadzący umarłych…