ISBN

ISBN

9788726594478: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/pozdrowienia-z-londynu-krzysztof-beska-199257u

Cena:


After Auschwitz

Autor: Bartlett Karen

Jeśli jesteś jednym z milionów. które przeczytały Dziennik Anne Frank to poznaj teraz kobietę. która nadal dba o jej dziedzictwo…poznaj historię przyrodniej siostry Anne Frank.

Autorka. Eva Schloss. była najpierw przyjaciółką. a potem przyrodnią siostrą Anne Frank. której Dziennik jest jednym z najważniejszych świadectw o Holocauście. Mieszkały w sąsiednich kamienicach w Amsterdamie zanim zostały zmuszone do ukrywania się. W 1944 roku ich kryjówki zostały odkryte i obie dziewczynki wraz ze swoimi najbliższymi trafiły do Auschwitz. Anne nie przeżyła wojny. Z jej rodziny ocalał tylko ojciec. Otto Frank. Evie wraz z matką udało się przetrwać. Otto po wojnie związał się z matką Evy. W ten sposób połączyły się losy tych rodzin. a książka Evy jest w pewnym sensie kontynuacj

27.9: https://woblink.com/ebook/czy-polacy-i-zydzi-nienawidza-sie-nawzajem-tomczok-marta-208229u

Cena:


ISBN

9788711770245: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-doliny-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199349u

Cena:


Boże Narodzenie

Autor: Karol May

Powieść Karola Maya. w której ponownie spotkamy najsłynniejszych wojów Dzikiego Zachodu – Winnetou i Old Shatterhanda.

Święta Bożego Narodzenia. śnieg czy góry to ostatnie rzeczy. które kojarzą nam się z Dzikim Zachodem. Jednak dzięki obecności Old Shatterhenda Indianie będą mieli możliwość poznać jego kulturę. a także zwiedzić miejsca. które mrożą krew w żyłach – wszystko za sprawą przygód. które jak zwykle. będą spotykać bohaterów na każdym kroku.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Homo Biologicus

Autor: Piazza Pier-Vincenzo

Czy możemy liczyć. że naszą zmienną naturę. niekiedy przelotne albo błahe aspiracje. zachowania. czy wreszcie uduchowienie uda nam się wyjaśnić poprzez poznanie mechanizmów biologicznych?

Neurobiolog Pier Vincenzo Piazza uważa. że współczesna biologia może wyjaśniać nie tylko. jak przebiegają procesy w ciele człowieka. ale także dlaczego coś się dzieje w naszym wewnętrznym świecie.

Dlaczego szukamy wolności. ale kochamy też porządek?

Co sprawia. że uważamy się za gatunek nadrzędny na kuli ziemskiej. i czy naprawdę jesteśmy lepsi od innych zwierząt?

Dlaczego zamiast iść naprzód. chodzimy w kółko i ciągle oscylujemy między przeciwnymi wizjami rzeczywistości: demokracją lub totalitaryzmem. duchowością lub materializmem. nadmiarem lub niedostatkiem?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9choroby wewnętrzne pdf, ochrona osób i mienia pdf, słownik encyklopedyczny, kamienie na szaniec ksiązka, horla, dary bogów audiobook, jarosław newerly, hermetyzm pdf, piotr niziński, punkt zero, vladimir nabokov lolita, jak lepiej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, uwarunkowania ekonomiczne, bezpłatne ebooki, stulecie winnych o której, mysl polska pl, człowiek i zwierz, lekcje madame chic chomikuj, wymiar kwantowy…