Szpilki za milion

Szpilki za milion

Autor: Izabela Szylko

Zakręcona komedia kryminalna

 

Uczciwy złodziej. perfidna celebrytka i oszukany kochanek – to musi być mieszanka wybuchowa!

 

Jacek Sparowski tego samego dnia traci pracę. dziewczynę i dach nad głową. Kiedy wynajmuje pokój u ciotki przyjaciela i zostaje zatrudniony w nowej firmie. wydaje się. że pech wreszcie przestanie go prześladować. Ale prawdziwe kłopoty dopiero się zaczynają.

Lola Marini – polująca na bogatego męża celebrytka. prywatnie była żona Sparowskiego. która kiedyś perfidnie go wykorzystała – planuje szalony przekręt mający jej przynieść fortunę. Na dodatek zabójczo atrakcyjna i wyrachowana Lola chce wrobić w tę aferę przyjaciela Jacka.

 Jacek postanawia więc go ratować. a przy okazji wyrównać rachunki ze swoją byłą żoną. Zaczyna się wa

33.14: https://woblink.com/ebook/przegrany-thomas-bernhard-176160u

Cena:


Pan Samochodzik i niesamowity dwór

Autor: Zbigniew Nienacki

Pan Samochodzik wyrusza do dawnego majątku Joachima Czerskiego. W urządzeniu nowego muzeum pomagają mu młodzi absolwenci studiów: panna Wierzchoń i pan Bigos. Stary dwór kryje niesamowite tajemnice. Czy duchy i zjawy nie przeszkodzą w odnalezieniu skarbu?

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 29.99


Wydawnictwo

Media Rodzina: Format

173965

https://woblink.com/product-publication/download/173965/epub: 1

Cena:


ISBN

9788378183020: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/coma-robin-cook-11388u

Cena:gorki matka, otyłość brzuszna dieta pdf, inwestycje i nieruchomości, metodyka wychowania fizycznego pdf, ćwiczenia z retoryki, evzen bocek, cyfrowa twierdza, ebooki free, patyki i badyle, rozwój inaczej, ebbok, tomasz wojewódzki, jedz dla dwojga nie za dwoje, czyste szaleństwo, kolumbowie. rocznik 20, finanse publiczne współczesne ujęcie pdf, kamienie na szaniec ebook, oczy zasypane piaskiem, jan zimmermann prawo administracyjne pdf…