ISBN

ISBN

9788381477840: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/miska-i-jozek-n

Cena:


Sztormowe ptaki

Autor: Kárason Einar

Rozpaczliwa walka islandzkich rybaków z bezlitosnymi siłami natury

W samym środku zimy trawler Mewa wyrusza na połowy karmazyna w okolicach Nowej Fundlandii. Na pokładzie przebywa trzydziestu dwóch członków załogi. Błyskawicznie zapełniają ładownie i kiedy przygotowują się do powrotu do domu. następuje gwałtowne załamanie pogody – morze jest lodowate. a na konstrukcji statku zaczyna się odkładać lód. Szaleje wichura. dokucza siarczysty mróz.

Lodowy pancerz podtapia jednostkę. fala za falą przelewa się przez burty. Na pełnym morzu ludzie nie mają zbyt wielu możliwości ratunku. Ze statków przebywających na tych samych łowiskach docierają do nich sygnały s.o.s. Wszyscy walczą o życie.

Dzięki gęstej i pełnej napięcia narracji oraz historii opartej na prawdziwych wy

Wydawnictwo: Inanna

Cena: 29.99


Przygoda w Segowii

Autor: Louise Fuller

W nocnym klubie w Segowii Luis Osorio poznaje Cristinę Shephard. z którą spędza namiętną noc. Następnego dnia Cristina zostaje mu przedstawiona w domu rodziców jako fotografka. która ma zrobić dla nich sesję zdjęciową. Luis nienawidzi dziennikarzy i fotografów. Postanawia zostać w Segowii dłużej. by mieć Christinę na oku i chronić przed nią rodziców…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Życie Sus

Autor: Jonas T. Bengtsson

Współczesna opowieść o rodzinie i zemście. współczuciu i pięknie.

Dziewiętnastoletnia Sus jest już w zasadzie dorosła i sama radzi sobie w życiu. ale wiele osób nadal bierze ją za dziecko. Prawie jakby czas zatrzymał się dla niej i dla jej rodziny – zwłaszcza że brat leży w szpitalu z kawałkiem szrapnela przesuwającego się w mózgu. a ojciec przebywa w więzieniu za zamordowanie ich matki.

Wkrótce jednak życie zacznie się na nowo i gdy bramy więzienia się otworzą. Sus będzie gotowa do starcia z potworem.

„Ta cyniczna wersja Pippi Pończoszanki zstępującej do podziemi Kopenhagi to kwintesencja stylu Bengtssona. który snuje opowieść z niepowtarzalnym ciepłem i empatią”.

Sofi Oksanen

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie

Cena: 31.9the last regret, libra ibuk, wyznaję jaume cabre, wiry sienkiewicz, remigiusz mróz pdf, frank bettger jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie, prokurator pdf, erich daniken, świat dysku pdf, krótka rozprawa między trzema osobami, bella germania, trening autogenny schultza pdf, książki reginy brett, brewiarz mobi, jeff haden, conan audiobook, książki w pdf za darmo, detektyw pozytywka audiobook, kazimierz zgryzek, gdy ogień gaśnie, bogusław nierenberg, harry potter autor…