Windsorowie. Celebryci. nudziarze. skandaliści

Windsorowie. Celebryci. nudziarze. skandaliści

Autor: Iwona Kienzler

Skąd się wzięli Windsorowie? Dla kogo Edward VIII zrezygnował z korony? Czy Harry i Meghan to idealna para. przykładni rodzice czy może jednak celebryckie show?

Losy brytyjskiej royal family z zapartym tchem śledzą co dzień miliony osób na całym świecie. a radości i smutki jej członków to stały temat medialnych doniesień. Dzieje Windsorów pełne są romansów i skandali. a niektórzy z nich stali się prawdziwymi celebrytami. Zwykłym ludziom może się wydawać. że królowa Elżbieta II i jej krewni są postaciami z baśni. ale Windsorowie to także sporych rozmiarów przedsiębiorstwo. które przynosi niemałe dochody.

Autorka książki – Iwona Kienzler – to znana pisarka i popularyzatorka historii. Pasjonuje ją życie znanych postaci. zarówno historycznych. jak i żyją

26.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-sary-h-wrobel-paulina-154336u

Cena:


Przedtem. teraz. potem. Opowieści z nostalgią o realiach i nadziei

Autor: autor zbiorowy

Na stronach portalu INTERIA.PL codziennie publikujemy dziesiątki autorskich materiałów: wywiadów. reportaży. felietonów. Nasi dziennikarze docierają do ciekawych rozmówców. prezentują nieopowiedziane wcześniej historie. recenzują nowości wydawnicze. Wiemy. że pośród codziennych obowiązków trudno czasem znaleźć czas na regularna lekturę. Dlatego przygotowaliśmy dla was coś specjalnego – zbiór najciekawszych tekstów. które powstały w redakcji lifestylowej w ciągu minionych 12 miesięcy.

 

Razem z naszymi autorami zajrzyjcie pod maskę motoryzacyjnego symbolu PRL. czyli Jelonka. nauczycie się odnawiać meblowe perełki ówczesnego designu i poznacie nieznane fakty z życia Violetty Villas. Dla fanów serialu „Czarnobyl” mamy sczególa gratkę

14.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/tygodnik-powszechny-zwierzenia-zwierzat-opracowanie-zbiorowe-159788

Cena:


Sekret antykwariusza

Autor: Paweł Jaszczuk

Każde miejsce ma swoją tajemnicę.

Piotr Stocki prowadzi antykwariat. Pewnego dnia wyjeżdża z miasta. aby spotkać się z kimś i spłacić zaległy dług.

Spirala nieprawdopodobnych zdarzeń wciąga mężczyznę w machinę zbrodni. a mroczny sekret z przeszłości daje o sobie znać. Dawne grzechy wychodzą na jaw.

Kim tak naprawdę jest Piotr Stocki? Czy jego zmorą i przekleństwem jest antykwariat?

Wciągająca intryga i narastająca z każdą stroną powieści groza stanowią finezyjną mieszankę kryminału i thrillera psychologicznego. Sekret antykwariusza to powieść trzymająca w napięciu aż do zaskakującego zakończenia.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  Tajemnica Sary H.

  Autor: Wróbel Paulina

  To zaskakująca i zabawna powieść obyczajowa… trochę nie z tego świata!

  Wypadek samochodowy wywraca życie Małgorzaty Lindberg do góry nogami. Zapomniana gwiazda wielkiego ekranu niespodziewanie budzi się w cudzym ciele… Dwadzieścia lat młodsza. lecz wciąż przebiegła i zdeterminowana. by ponownie znaleźć się na pierwszych stronach gazet. Małgorzata nie wie. że ktoś poznał jej sekret. Jaką cenę zapłaci za swoją drugą szansę?

  Wielu choć raz w życiu marzyło. by zacząć wszystko od nowa. zachowując wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas całego życia… Jej się to udało. Poznajcie tajemnicę Sary H.!

  Autorka książki – Paulina Wróbel to germanistka z Dąbrowy Górniczej. lektorka. miłośniczka języków obcych oraz wszystkiego. co w panterkę. Przez pół roku mieszkała w Szto

  :

  Cena:  pomnik cesarzowej achaji, ustawa o rachunkowości książka, chylka ekstradycja, marek gągolewski, a plague tale innocence poradnik, wacław korabiewicz, 4 3 2 1, fallen crest rodzina pdf chomikuj, michalina wisłocka życiorys, woblink.pl, spartakus książka, deaver, królowa mroku i powietrza cassandra clare, alicja długołęcka zwykła książka o tym skąd się biorą dzieci, zemsta gangstera anna wolf pdf, trening wspinaczkowy horst, pogrobek, histerie rodzinne, jak sprawić by dziewczyna za tobą szalała, w pułapce stachula, prawo wykroczeń, andrzej maleszka magiczne drzewo czerwone krzesło, nie krocz za mną…