ISBN

ISBN

9788365521545: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/blad-dodruk-elle-kennedy-anna-mackiewicz-22427u

Cena:


ISBN

9788324046935: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/we-wspolnym-rytmie-jojo-moyes-31248u

Cena:


Wydawnictwo Kobiece

Format: EPUB.MOBI

26.9

1:

Cena:


Latarnik

Autor: Camilla Läckberg

Jasna. letnia noc. Młoda kobieta wskakuje do samochodu. Chwyta kierownicę w zakrwawione dłonie. Wraz z synkiem znajdującym się na tylnym siedzeniu ucieka do jedynego znanego jej bezpiecznego miejsca − na wyspę Gråskär nieopodal Fjällbacki.

Kilka dni później w swoim mieszkaniu zostaje zamordowany Mats Sverin. człowiek rzetelny i powszechnie lubiany. który po latach nieobecności powrócił do Fjällbacki. by zostać szefem gminnego wydziału finansów. Inspektor Patrik Hedström i policja w Tanumshede prześwietlają jego przeszłość i na jaw wychodzą rozmaite tajemnice. Okazuje się. że mężczyzna przed śmiercią odwiedził Gråskär. czyli Wyspę Duchów. jak ją nazywają okoliczni mieszkańcy…

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery. ale również doskonałe powieści obyczajowe. znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”. osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg. jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 17.99nieodparta pokusa pdf, logistyka miedzynarodowa, dochod podstawowy, anna langner, kuszący duet tom 2, 3kino, smak kwiatów pomarańczy, nagrody nike 2020, doświadczenie wulkan, majster budowlany książka, ojciec chrzestny ksiazka, aż do śmierci książka, sobibór 2018 chomikuj, platforma net, kamila molińska, księga thota, witcher 3 poradnik, byłam służącą w arabskich pałacach pdf pobierz, nauka rysowania dla dzieci pdf, www.1939.pl…