Wydawnictwo

Wydawnictwo

Znak: Format

195658

https://woblink.com/product-publication/download/195658/epub: 1

Cena:


Dziewczyna z bagniska

Autor: Selma Lagerlöf

“Dziewczyna z bagniska“ to powieść Selmy Lagerlöf. szwedzkiej pisarki. laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Akcja powieści obraca się wokół młodej Helgi. której pracodawca nie chce się przyznać. że jest ojcem jej dziecka. Ta wzruszająca powieść wzbudza podziw dla bohaterki. która. choć zbłądziła w młodości. to poprzez wrodzoną uczciwość walczy o miłość i szacunek innych.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Złowrogie niebo

Autor: Alex Kava

Francine „Frankie” Russo jest zirytowana. kiedy młody współpracownik Tayler Gates o piątej rano prosi ją o wideorozmowę. Jest tak zła. że ledwo zwraca uwagę. gdy naprzeciwko Taylera na ulicy wyrasta dwóch mężczyzn. W ciągu kilku sekund Frankie staje się świadkiem morderstwa. Kiedy zabójcy podnoszą telefon Taylera. widzą Frankie – wiedzą. jak wygląda. kim jest. gdzie pracuje i gdzie mieszka. Ona o nich nie wie nic. Ale jedno jest pewne – przyjdą po nią.

 

Przerażona Frankie prosi o pomoc przyjaciółkę z dzieciństwa Hannę Washington i jej partnera biznesowego Rydera Creeda – bo tylko im może zaufać. Hanna umawia Frankie na spotkanie z agentką FBI Maggie O’Dell.

 

Z prześladowcami na karku. Frankie spieszy na spotkanie z Maggie. Nie ma jednak pojęcia. że ​​jedzie prosto

:

Cena:


1:

:

Cena:


ISBN

9788382191776: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/rywalka-maxime-parker-202915u

Cena:


ISBN

9788366718043: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/sztuka-dawania-prezentow-anna-szczesna-197735u

Cena:piotr kościelny, nieidealni, wielka historia świata fogra, niedopasowani samantha young pdf docer, jesteśmy polką i polakiem podkład muzyczny chomikuj, audiobooka, akuszer, wyrwać chwasta, opowiesc wigilijna pdf, shogun książka, mclean jay, pomnik cesarzowej achai tom 2, romantyzm matura, grzegorz krawiec, łobocki, szczegółowy plan wydarzeń tajemniczy ogród, być parą i nie zwariować…