Niegrzeczny aniołek – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Niegrzeczny aniołek – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Tydla jest córką księżnej Pricilli i córką chrzestną królowej Wiktorii. To właśnie ona przygotowała dla niej cały plan na życie. Otóż chce. aby młoda dziewczyna poślubiła księcia Maksymiliana. To małżeństwo ma przede wszystkim wymiar polityczny. gdyż królowa chce. aby Tylda pełniła coś na wzór angielskiej ambasadorki w małym. ale bardzo znaczącym w księstwie niemieckim – Oberni. Tyldzie ten plan nie przypadł do gustu. szczególnie zaś dlatego. że książę Maksymilian wydaje jej się dziwny. gdyż nie chce na przykład utrwalać swojego wizerunku na fotografiach. W podróży do Oberni towarzyszą jej profesor Schiller oraz lady Crewkerne. co też nie podoba się buntowniczej Tyldzie. W trakcie podróży i jednego z przystanków Tylda jest świadkiem miłosnej

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Letnicy 3: Historia Frederika – opowiadanie erotyczne

Autor: Kjeldberg Ane-Marie

Pisarz Frederik Mørk został porzucony zarówno przez swojego chłopaka Jamesa. jak i przez kochanka z domków letniskowych pod Szarą Wydmą. Zamierza zaszyć się tu sam na święta i przez cały ten czas pracować nad książką. ale Ingrid z jednego z sąsiednich domków ma inne plany. Frederik. Ingrid i młodziutka Tove Svart spędzają razem niesamowitą wigilię. Nagle. zupełnie nieoczekiwanie przy dźwiękach płyty Boba Dylana puszczonej na gramofonie. budzi się w nich zmysłowość i pożądanie. Ale Frederik nie może się zdecydować. Fascynuje go zarówno nieśmiała Ingrid. jak i Tove mająca zupełnie nieprzyzwoite fantazje.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788711868645: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/emmy-6-z-odrostem-finderup-mette-199464u

Cena:


Maliwan – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

June to niezwykle seksowna kobieta. modelka bielizny przyciągająca uwagę wielu mężczyzn. Zresztą June zdawała sobie z tego sprawę. Nigdy jednak nie przypuszczałaby. że prawdziwy świat intensywnej rozkoszy odkryje przed nią dopiero… druga kobieta.

Maliwan to tajska piękność. studentka medycyny. modelka i zadeklarowana lesbijka. Kiedy z June postanawiają razem wracać z imprezy. jeszcze nie wie. że ich droga będzie początkiem czegoś więcej.

Pierwsza wspólnie spędzona noc odsłoni przed June nieskrępowane niczym możliwości kobiecej przyjemności. Pozna zmysłowość. której nie był w stanie dać jej żaden mężczyzna. Maliwan całkowicie zawładnie jej ciałem.

Dla Maliwan noc z June stanie się początkiem gorącego romansu. łóżkowych eksperymentów. I choć doświadczonej dziewczyn

:

Cena:


Wydawnictwo

Saga Egmont: Format

199634

https://woblink.com/product-publication/download/199634/epub: 1

Cena:książki online, czym jest rzeczywistość, piotr skarga kazania sejmowe, książki remigiusza mroza, erotyk romans książka, leczenie ran przewlekłych szewczyk pdf chomikuj, interakcje leków w praktyce klinicznej pdf, przygody szwejka, zapadnij w serce pdf, ebok książki, osiedle żniw mróz, trup na plaży i inne sekrety rodzinne, olędzki, gwiezdny grunwald, wobik…