:

:

Cena:


Życie i miłostki imperatorowej Katarzyny II

Autor: Stanisław Antoni Wotowski

Stanisław Antoni Wotowski to owiany aurą tajemniczości i kontrowersji twórca okresu dwudziestolecia międzywojennego. Zasłynął jako znawca okultyzmu. magii i masonerii. Był policjantem. a jako prywatny detektyw tropił skandale towarzyskie. skąd czerpał materiał do swojej twórczości. Pisał kryminały. których akcja często rozgrywała się w wyższych sferach. oraz tzw. sensacyjne powieści historyczne. w których wątki faktograficzne oplatał sensacyjną fabułą. Równie tajemnicza jak jego życie była jego śmierć – do dziś niewyjaśniona.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Pieśń o ziemi naszej

Autor: Wincenty Pol

Wincenty Pol (1807–1872). badacz i poeta. często zmieniał miejsca zamieszkania. które rozbudzały w nim ciekawość górami. a później kolejnymi regionami ziem polskich. „Pieśń o ziemi naszej” powstała pod koniec 1835 roku podczas pobytu w Zagórzanach koło Gorlic. To najpopularniejszy utwór Pola. stanowiący poetycki opis regionów Polski. Pisał też poezje o tematyce górskiej. a jako geograf samouk – prace naukowe o etnografii i geografii Polski.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Fakturowanie w jednostkach sektora publicznego

Autor: Hubert Grzyb

Z publikacji można dowiedzieć się m.in.:

§ jakie obowiązują zasady wystawiania faktur. w tym w JST po centralizacji – czy dostawa towarów oraz świadczenie usług wykonywane między JST a jej jednostkami organizacyjnymi mogą być dokumentowane fakturą.

§ w jakich terminach należy wystawić faktury i jakie są tu wyjątki.

§ kiedy istnieje obowiązek wystawienia faktury. a kiedy należy wystawić notę księgową.

§ czy paragon wystawiony do kwoty nie wyższej niż 450 zł. zawierający NIP nabywcy. będzie spełniał wymagania przewidziane dla tzw. faktury uproszczonej.

§ jaki wpływ ma zawarta umowa na treść faktury. które zapisy mają pierwszeństwo w razie sprzeczności umowy z fakturą.

§ kiedy powstaje moment o

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 19.95


Zatrudnianie i zwalnianie pracowników.Obowiązki pracodawców.Wydanie sierpień 2020

Autor: praca zbiorowa

Jest to kompleksowe opracowanie. które przedstawia krok po kroku zasady zatrudniania pracowników oraz rozwiązywania umów o pracę. Uwzględniono w nim szczególne rozwiązania wprowadzone przez tzw. tarczę antykryzysową w czasie epidemii COVID-19. Dotyczą one m.in. obowiązków pracodawcy w przypadku zakończenia stosunku pracy. Dzięki publikacji pracodawcy dowiedzą się również. jak rozwiązać umowę o pracę. aby nie narazić się na roszczenia pracowników.

Książka wyjaśnia m.in.:

• jakich danych można wymagać od kandydata do pracy. a jakich od pracownika.

• co powinien zawierać kwestionariusz osobowy.

• jak sporządzić umowę o pracę.

• jaki rodzaj umowy o pra

:

Cena:


ISBN

9788381378031: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/tarcza-4-0-doplaty-do-oprocentowania-wsparcie-dla-pracodawcow-i-pracownikow-ulgi-dla-podatnikow-i-przedsiebiorcow-tomasz-kowalski-slawomir-bilinski-ewa-slawinska-katarzyna-wojciechowska-agata-pinzul-194671u

Cena: Sławomir Biliński


Wyścig serca

Autor: Lemiesz Katarzyna

Adrenalina. niebezpieczeństwo. pasja. namiętność…

Corine to pewna siebie dziewczyna. która nie zawaha się użyć pięści i skopać tyłek przypadkowemu facetowi. Od zawsze chciała wziąć udział w wyścigu samochodowym. Pewnego feralnego dnia. los zakpił z niej w okrutny sposób – jej ojciec traci życie podczas wyścigu NASCAR. Zrozpaczona nie wierzy w nieszczęśliwy wypadek i o wszystko obwinia rywala taty – Johnnego Stylesa. Nie spocznie. dopóki nie zasmakuje zemsty.

Oboje skrywają mroczne tajemnice i bolesną prawdę z przeszłości. Czy zemsta przerodzi się w przyjaźń? Szybkie samochody. nielegalne wyścigi. niebezpieczne towarzystwo. ogromna dawka emocji. Przekonajcie się sami. jak długi będzie wyścig i czyje serce ucierpi najbardziej.

 

„Wyścig serca to powieść przepełniona adrenaliną.

:

Cena:annulacja robinsona, magda adamowicz, english for beauty therapists pdf, czas burz, waldemar gos, myśl nowoczesnego polaka, honoryfikatywność, testy ortograficzne dla klasy 2 do wydruku, yalom książki, bez znaczenia, badanie przedmiotowe i podmiotowe, pedagogika czasu wolnego pdf, dzień w harmenzach, socjologia książki pdf, zawisza czarny jakub ćwiek, książka online za darmo, audyt finansowy pdf, droga artysty pdf, feynmana wykłady z fizyki pdf, zofia nałkowska granica, granica wszechświata, demian hermann hesse pdf, gordon sandomierz, dżentelmen w moskwie, zarządzanie w pielęgniarstwie, testy gimnazjalne chemia…