Wydawnictwo

Wydawnictwo

Harlequin: Format

148354

https://woblink.com/product-publication/download/148354/epub: 1

Cena:


Podróże służbowe – praktyczne rozliczenia

Autor: praca zbiorowa

Podróż służbowa polega na wykonywaniu na polecenie pracodawcy zadania służbowego poza miejscowością. w której znajduje się stałe miejsce pracy pracownika lub w której znajduje się siedziba pracodawcy.

W przypadku kierowców podróżą służbową jest każde zadanie służbowe polegające na wykonywaniu. na polecenie pracodawcy. przewozu drogowego poza miejscowość siedziby pracodawcy albo innego miejsca prowadzenia działalności przez pracodawcę (w szczególności poza filię. przedstawicielstwo lub oddział). albo wyjazdu poza taką miejscowość w celu wykonania przewozu drogowego. Kierowcy w podróży służbowej. tak jak innym pracownikom. przysługują należności związane z wykonywaniem tego zadania służbowego.

Z tytułu podróży s

23.92: https://woblink.com/ebook/kasy-online-2019-praca-zbiorowa-153769u

Cena:


Odważna decyzja

Autor: Mary Brendan

Panna Faye Shawcross jest piękna. odpowiedzialna i opiekuńcza. Prowadzi proste i przewidywalne życie. które obraca się wokół opieki nad młodszym rodzeństwem i prowadzeniem rodzinnej posiadłości. Wkrótce zamierza wyjść za mąż za oficera Marynarki.

 

Kiedy do sąsiedniego majątku wprowadza się przystojny i tajemniczy wicehrabia Ryan Kavanagh. w życie Faye wkrada się zamęt. Narzeczony przesuwa jednak datę ślubu o kolejne miesiące. jednocześnie coraz bardziej tęskniąc do spotkań z nowo poznanym sir Ryanem.

Dlatego to właśnie do niego zwraca się o pomoc. kiedy jej młodsza siostra znika…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99podstawy filozofii dla uczniów i studentów, dama paxton pdf, tytułowy bohater noweli żeromskiego, chore historie, ibuk libra sum, niekończąca się historia książka, vogel preparatyka organiczna pdf, serial na podstawie cobena, nowoczesne kompendium chemii pdf, uli hesse, bez ograniczeń jak rządzi nami mózg, ryczel komentator sportowy tvn, chyłka tom 6 pdf, konflikty światowe, płyńcie łzy moje, rzekł policjant, anthony de mello przebudzenie pdf, moj torin pdf, farmakologia podział leków, cuda sw rity, mitologia nordycka pdf, arkady fiedler książki, artur gruszecki, wyznania przedsiębiorcy pogrzebowego, angielski w pracy i biznesie, pacjentka ebook…