Projekt Rosie

Projekt Rosie

Autor: Graeme Simsion

Komedia romantyczna jedyna w swoim rodzaju. Charyzmatyczny. ujmujący bohater. pierwszorzędny humor

i wartka akcja. Przetłumaczona na 35 języków.

Don Tillman się żeni. Tylko nie wie jeszcze z kim.

Wdrożył więc projekt „Żona” i opracował 16-stronicowy kwestionariusz. który ma wyłonić idealną partnerkę. Musi mieć przyzwoity zawód. nie może palić. pić alkoholu i w żadnym razie nie może się spóźniać. Tymczasem Rosie Jarman dorabia jako barmanka. pije. pali i jest bardzo niepunktualna. Jest również inteligentna i piękna. I szuka swojego biologicznego ojca. a w tym Don Tillman. profesor genetyki. może jej służyć pomocą.

Dzięki projektowi „Żona” Don dowiedział się kilku ciekawych rzeczy. Na przykład. dlaczego wszystkie jego dotychczasowe znajomości kończyły się na pierwszej randce. Dlaczego szybko schnąca odzież fitness nie jest odpowiednim strojem na kolację w restauracji. I dlaczego naukowe podejście nie pomaga znaleźć miłości – to miłość znajduje Ciebie.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 20.3


Dlaczego śpimy

Autor: Walker Matthew

Lepszej lektury do łóżka nie można sobie wymarzyć.

Jaki wpływ na sen mają kofeina i alkohol? Co naprawdę dzieje się podczas fazy REM? Dlaczego z wiekiem zmieniają się zwyczaje związane ze snem? Jak popularne wspomagacze snu wpływają na niego w dłuższej perspektywie?

Sen jest jednym z najważniejszych. a zarazem najmniej zbadanych aspektów życia. odpowiadającym za nasze dobre samopoczucie i długowieczność. Do niedawna nauka nie znała odpowiedzi na pytanie. dlaczego śpimy i jaką funkcję pełni sen. ani dlaczego bezsenność tak bardzo szkodzi zdrowiu. Jednak liczne odkrycia naukowe. jakich dokonano w ciągu ostatnich dwudziestu lat pozwoliły spojrzeć na sen z zupełnie nowej perspektywy. Matthew Walker pokazuje. jak sen wpływa na naszą zdolność uczenia się. zapamiętywania i podejmowania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.34


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324056613: Wydawnictwo

Format

20.99: https://woblink.com/ebook/czas-burz-charlotte-link-177262u

Cena:krzysztof feusette rodzice, obudź w dziecku olbrzyma opinie, psychologia dziecka pdf, oskar i róża, wroga miłość ana rose pdf, persuasion jane austen, gramatyka angielska ćwiczenia pdf, wenus w futrze pdf, piętno, koźmiński zarządzanie teoria i praktyka, latajace swinie, niedokończone opowieści pdf, marek garbicz, zadania egzamin gimnazjalny matematyka, durrellowie online, historia korei pdf…