Innowatorzy

Innowatorzy

Autor: Walter Isaacson

W roku 2011 znakomita biografia założyciela firmy Apple. Steve’a Jobsa. stała się międzynarodowym bestsellerem i zarazem jedną z najlepiej sprzedających się biografii wszech czasów. Jej autor. Walter Isaacson. w swojej najnowszej książce pisze o ludziach. którym zawdzięczamy nadejście i rozkwit ery informacji i cyfrowego świata. Innowatorzy to fascynująca. obejmująca ponad półtora wieku opowieść o tym. jak dochodzi do innowacji oraz jak współpraca i współdziałanie wyzwalają pokłady kreatywności. prowadząc do rewolucyjnych zmian w naszym codziennym życiu.

***

Po bestsellerowej biografii Steve’a Jobsa Walter Isaacson prezentuje swoją kolejną książkę. Innowatorzy to opowieść o ludziach. którzy wymyślili komputery i internet. Dzieło Isaacsona jest nie t

1:

Cena:


Wielki projekt

Autor: Stephen Hawking

Dzieło jednego z najwybitniejszych współczesnych naukowców i myślicieli. które stało się źródłem ogólnoświatowych kontrowersji. zarówno wśród wierzących. jak i ateistów. Stephen Hawking stwierdza bez cienia wątpliwości: „Wszechświata nie stworzył ani Bóg. ani istoty nadprzyrodzone. Wszechświat powstał w sposób spontaniczny w wyniku działania fundamentalnych praw grawitacji. Nie trzeba przywoływać Boga. aby opisać proces stworzenia”.

Wielki Projekt to zwięzły. napisany przystępnym językiem przewodnik po odkryciach. które na nowo kształtują poglądy na istotę życia i mogą podważyć podstawowe założenia wiary. To książka. która nie pozostawi nikogo obojętnym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


Kompulsywne objadanie się. Jak dzięki mocy własnego mózgu uwolnić się od zaburzeń odżywiania – PDF

Autor: Hansen Kathryn

Jeśli cierpisz na zaburzenia odżywiania. masz napady kompulsywnego objadania się i znaczna część Twojego życia kręci się wokół jedzenia. to dobrze trafiłeś. Ta książka podpowie Ci jak w samodzielny sposób pokonać swoją chorobę i zerwać ze wszystkimi formami niekontrolowanego jedzenia. Autorka przedstawia techniki oparte wyłącznie na mocy mózgu. które pozwalają samodzielnie pokonać zaburzenia odżywiania. To właśnie z ich pomocą sama wyzdrowiała i pokonała bulimię. Publikacja ta pomogła odzyskać zdrowie już wielu osobom zmagającym się z kompulsywnym objadaniem się dzięki opisanym sposobom wykorzystania wolnej woli. samodzielności i samokontroli. Teraz czas na Ciebie. Jedz z głową! 17: https://woblink.com/ebook/ktoredy-na-zawsze-piotr-matywiecki-14252u

Cena:


ISBN

9788380532915: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/prawie-siostry-jackson-joshilyn-32257u

Cena:


Czarna kawa

Autor: Agata Christie

Tym razem przeciwnikiem Herkulesa Poirota jest złodziej formuły broni atomowej. Jej wynalazca. sir Claud Amory. zostaje otruty w swojej rezydencji. a ujawnienie rodzinnych sekretów grozi skandalem.

Czy rzeczywiście kobiety częściej używają trucizny. a mordercy są zbyt pewni siebie? I co wspólnego ma praca pokojówki z pracą detektywa?

Uwaga rozdrażnionego kapitana Hastingsa nieoczekiwanie pomoże uporządkować wszystkie elementy zagadki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16.99


ISBN

9788324049943: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/misja-encyklopedia-arturo-perez-reverte-30282u

Cena:darmowe ebooki, aksjomat testy maturalne, richard rohr, cudowna podróż książka, tortury jej duszy pdf, bajki 3, drugi legion, jak wyleczyć cukrzycę w 28 dni pdf, little woman, dynastia miziołków pdf darmowy, dariusz kaczor, jon krakauer wszystko za życie, posłuszeństwo wobec autorytetu, portal 2 rozdział 7…