Hiszpański temperament

Hiszpański temperament

Autor: Carole Mortimer

Gregorio de la Cruz zapragnął zdobyć Lię Fairbanks od pierwszego dnia. kiedy ją poznał. Przystojnemu i bogatemu Hiszpanowi nie odmówiła dotąd żadna kobieta. lecz gdy spróbował pocałować Lię. ona wymierzyła mu policzek. Jednak Gregorio czuje. że Lia jest kobietą jego życia. Musi tylko znaleźć sposób. by ją do siebie przekonać…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Bill W. i jego sponsor

Autor: Robert Fitzgerald

BILL W. to postać legendarna i tajemnicza. Setki tysięcy ludzi na świecie deklaruje przyjaźń z tym człowiekiem na koszulkach. breloczkach. znaczkach i pocztówkach. Choć nigdy nie widzieli go na oczy i nie znają jego nazwiska. czują z nim więź i wdzięczność za Program Dwunastu Kroków Anonimowych Alkoholików. który przywrócił im duchowe zdrowie. BILL W. to postać legendarna i tajemnicza. Setki tysięcy ludzi na świecie deklaruje przyjaźń z tym człowiekiem na koszulkach. breloczkach. znaczkach i pocztówkach. Choć nigdy nie widzieli go na oczy i nie znają jego nazwiska. czują z nim więź i wdzięczność za Program Dwunastu Kroków Anonimowych Alkoholików. który przywrócił im duchowe zdrowie.

Książka „Bill W. i jego sponsor” to prawdziwy skarb. Zapisana jest w niej historia przyjaźni jezuity Eda Dowlinga i Billa Wilsona. współzałożycieli wspólnoty Anonimowych Alkoholików. Książka urzeka intymnością. szczerością. głębią. Pociąga mocą. prostotą i praktycznością.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Walka piechoty. Studium ilustrowane konkretnymi wypadkami z wojny 1914–1918 roku

Autor: Emile Alléhaut

„Walka Piechoty. Studium ilustrowane konkretnymi wypadkami z wojny 1914-1918 roku” pułkownika armii francuskiej Emila Alléhauta to lektura niezwykła. Pięknie napisana (i przetłumaczona). pełna pasji i jednocześnie niezwykle ciekawa.

„Walka piechoty…” to historia ewolucji francuskiej doktryny wojennej na poziomie taktycznym (batalionu i pułku). pisana świeżo po Wielkiej Wojnie na podstawie regulaminów zredagowanych już po jej zakończeniu. Poszczególne przypadki (obrona. atak) obrazowane są przykładami z pól bitewnych Francji oraz licznymi mapami i szkicami. Co ciekawe. książka płk. Alléhauta jest też (choć nie wprost) studium narodzin francuskiej „bitwy metodycznej”.

Wydawnictwo: Tetragon

Cena: 29.9jacob zagubieni, murakami śmierć komandora, zazie w metrze, sandi lynn na zawsze pdf, genetyka sprawdzian odpowiedzi, mieczysław łobocki metody i techniki badań pedagogicznych pdf, teaching english to young learners, mostowicz, winston churchill książki, zło w popkulturze, oczy smoka, czwarty k, frywolni.net, dom sióstr charlotte link, a ja żem jej powiedziała, starofrancuski, językowe podstawy obrazu świata chomikuj…