ISBN

ISBN

9788301204976: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/ekonomia-i-polityka-elzbieta-maczynska-147662u

Cena:


Lotnictwo w wojnie powietrznej

Autor: Tadeusz Zieliński

Publikacja przedstawia poglądy teoretyków użycia lotnictwa (prowadzenia działań powietrznych) z kluczowych państw na przestrzeni ponad 100-letniego funkcjonowania lotnictwa wojskowego.

Szczególną uwagę poświęcono okresowi międzywojnia. w którym statek powietrzny (nowe narzędzie walki) po doświadczeniach z I wojny światowej. okazał się przydatny w wielu zastosowaniach militarnych. co w konsekwencji doprowadziło do powstania nowego rodzaju sił zbrojnych – sił powietrznych.

Przedstawia też koncepcję użycia lotnictwa wojskowego w czasie trwania zimnej wojny. a także prezentuje współczesny. doktrynalny wymiar użycia lotnictwa wojskowego (sił powietrznych).

<

79: https://woblink.com/ebook/dzwiek-i-jego-percepcja-edward-ozimek-147670u

Cena:


ISBN

9788377795378: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/gosta-berling-selma-lagerlof-147712u

Cena:


I ty możesz zmienić świat

Autor: Karolina Grabarczyk

Rodzice i nauczyciele często stawiają dzieciom za wzór osoby. które dokonały czegoś wielkiego. Ale czasem trudno jest wzorować się na kimś. kto jest tyle starszy! Książka przedstawia historie 42 bohaterów. którzy jeszcze będąc dziećmi sprawili. że świat stał się lepszy. Niektórzy mieli bezpieczne domy i szczęśliwe rodziny. inni żyli w trudnych warunkach – w ubóstwie. podczas wojny. lub byli ciężko chorzy. Wszyscy pokazali. że mimo przeciwności warto walczyć o swoje prawa i pomagać innym.

Dzięki tym historiom młodzi czytelnicy mogą poczuć. jak wielką dysponują mocą i nabrać odwagi. by ulepszać codzienność. walczyć o sprawiedliwość. inspirować do działania. po prostu… ratować świat!

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


Dźwięk i jego percepcja

Autor: Edward Ozimek

Czym jest zjawisko dźwięku?

Jak powstaje wrażenie słuchowe?

Jakie są istotne cechy tego wrażenia?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym całościowym opracowaniu zagadnienia fizycznych i psychoakustycznych aspektów dźwięku związanych z percepcją słuchową. Część pierwsza obejmuje ogólną fizyczną charakterystykę dźwięku. opisuje zjawiska związane z rozchodzeniem się fal dźwiękowych oraz podaje zasady analizy i przekształceń sygnałów dźwiękowych. Część druga poświęcona jest zagadnieniom psychoakustycznym: omawia budowę narządu słuchu. percepcję dźwięku w dziedzinie amplitudy. częstotliwości i czasu. percepcję dźwięków mowy. percepcję binauralną i obiektów słuchowyc

:

Cena:



365 dni ebook, pochodna wektora, jak skutecznie zajść w ciążę, laboratorium weigla, perechodnik, e książki po polsku, ucicha, druga osoba liczby pojedynczej, ordynacja podatkowa komentarz, książki pedagogiczne, ostatni pociag, język niemowląt tracy hogg pdf, chirurgia noszczyk pdf, marek lehnert głos, krzysztof wolański, empi2 wydawnictwo, notatki maturalne biologia pdf, liz pichon, uklad pdf, dobrosław dowiat-urbański, marcel woźniak powtórka, gaudium et spes pdf, dagmara gruszecka, jelita wiedzą lepiej, poprawnosc jezykowa, ekonometria pdf, 13 księga pana tadeusza o królewnie…