1

1

:

:

Cena:


Oddać serce

Autor: Harrel Lindsay

Megan Jacobs od zawsze marzyła o zdrowym sercu. Całe dzieciństwo spędziła w szpitalach. podczas gdy jej siostra bliźniaczka. Crystal. uprawiała sporty. podrywała chłopaków i dobrze się bawiła. Niestety nawet przeszczep nie pomógł Megan czerpać z życia garściami. Teraz pracuje jako pomocnik biblioteczny i mieszka z rodzicami. marząc o przygodzie. którą przeżyje. „gdy tylko poczuje się lepiej”.

Kiedy otrzymuje pamiętnik swojej dawczyni serca – wraz z listą rzeczy do zrobienia przed śmiercią – postanawia zdobyć się na odwagę i spełnić marzenia nastolatki. Crystal chce dołączyć do niej z własnych powodów. ale Megan z radością przyjmuje jej propozycję jako okazję do naprawienia ich wątłej relacji.

Zwiedzając niezwykłe miejsca rozsiane po całym świecie. siostry wyruszają jednocześnie

39.99: https://woblink.com/ebook/sebastian-mila-autobiografia-sebastian-mila-leszek-milewski-175296u

Cena: Leszek Milewski


ISBN

9788379457601: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/codzienn

Cena: Dorota Mirska-Królikowskaci z dziesiątego tysiąca, marek niedźwiecki książka, arduino projekty pdf, kolańczyk prawo rzymskie pdf, audiobuki, statystycznie rzecz biorąc ebook, dzieci z zaburzeniami łączonymi, e boki, motyw ukryty, medaliony zofia nałkowska opracowanie, rafał abramciów, grzegorz gazda, historia afganistanu, podstawy fizyki 3 halliday pdf, prawo podatkowe książka, zanim się pojawiłeś torrent, supererogacja, twój mózg. jak zadbać o siebie naprawdę, lovecraft audiobook, kat cantrell, jak sie nie zabic i nie zwariowac ksiazka, joe vitale zero ograniczeń, księgarnia ebook…